13-latek skatował pod szkołą 14-letnią dziewczynkę (WIDEO+18)

Do wstrząsającego zdarzenia doszło we francuskim Reims w Szampanii. Pod jedną ze szkół 13-letni Nabil pochodzenia arabskiego brutalnie pobił rok starszą uczennicę. Nagranie z tego zdarzenia obiegło sieć.

 

Francja poza koronawirusem od dłuższego czasu boryka się ze znaczną falą przemocy, nad którą wydaje się, że nie panuje rząd. Nad Sekwaną często dochodzi do masowych zamieszek, grabieży sklepów oraz podpaleń. Jednym z ostatnich tego typu przykładów jest ten, który miał miejsce po finale Ligi Mistrzów, w którym PSG mierzyło się z Bayernem. Po przegranym przez Paryżan meczu na ulicę stolicy wyszło spore grono osób i dopuszczało się grabieży, rozbojów oraz podpaleń.

 

Przemoc we Francji jest na tyle poważnym problemem, że według sondaży ponad 1/3 osób nie czuje się w tym państwie bezpiecznie. Coraz częściej dochodzi też tam do napadów na kobiety. Przykładem nasilającej się agresji w tym państwie może być zachowanie 13-letniego Nabila.

 

Chłopak pochodzenia arabskiego pod szkołą brutalnie pobił rok starszą uczennice. Kopał ją i pluł na nią na oczach zgromadzonych wokół osób, które prawie w ogóle nie reagowały. Dziewczyna odniosła w ten sposób liczne obrażenia.

 

 

Zatrzymany przez policję 13-latek nie wyraził skruchy. Stwierdził, że przestał kopać 14-latkę, gdy zobaczył u niej problemy z oddychaniem.  Jak się okazało nie jest to pierwszy taki występek Nabila. Już wcześniej dopuszczał się on przemocy nad dziewczętami.

 

Źródło: RMF 24

Foto: Valeurs Actueeles

Komentarze

Komentarze