Anna Lewandowska w nowych butach. Cena? SPADNIECIE z krzeseł!

Anna i Robert Lewandowscy są najbardziej znaną parą w Polsce. Media w Polsce codziennie interesują się życiem prywatnym jak i zawodowym Lewandowskich. Nie ma dnia, by nic w mediach nie pojawiło się na ich temat. Para jest naprawdę popularna i chętnie czytana. Widać to chociażby w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ich naprawdę spora ilość osób. Teraz Lewandowska postanowiła pokazać nowe buty. Ich cena zwala z nóg!

Anna Lewandowska jest w Polsce osobą bardzo rozpoznawalną. Wszystko za sprawą jej męża Roberta Lewandowskiego, choć nie do końca gdyż Lewandowska bardzo aktywnie dzieli się swoimi zdjęciami z fanami w mediach społecznościowych. Zasięgi pokazują, że ma naprawdę sporą ilość fanów.

Anna Lewandowska wielokrotnie też reklamuje sporo różnych produktów w sieci.

Tym razem Anna Lewandowska w sieci, a mianowicie na Instagramie postanowiła pochwalić się swoimi nowymi butami. W Internecie zawrzało. Wielu osobom podobały się nowe buty, byli też tacy, którym się niestety nie spodobały.

Buty są okropne”, „zakochałam się w tych butach”, „są koszmarne, ale może się nie znamy?”, „jak ci się nie podoba, to nie kupuj. Proste.”

-takie komentarze pojawiły się pod zdjęciem.

Co prawda Anna Lewandowska nie napisała ile kosztują takie buty, jednakże fani postanowili poszukać ich w sieci. Okazało się, że buty są firmy Bottega Veneta i kosztują około 4 tysiące złotych.

Pomimo bardzo różnych komentarzy, zdjęcie w butach zrobiło „dobrą robotę.” Pod zdjęciem pojawiło się ponad 46 tysięcy polubień.

Zdjęcie Anny Lewandowskiej w butach, o których mowa można zobaczyć tutaj:

View this post on Instagram

It is amazing how many changes we can see thanks to our challenge #FIGHTERCHALLENGE 👌its amazing! This was the purpose of this challenge 👉 changing habits 👉 change of attitude 👉 better results 👉 body change Exactly in that order! There is something else that I have to mention and that is essential for me. After reading your messages I can see that what you are doing – you do it for yourself! Let's not forget about your willingness to fight for yourself – it is absolutely impressive! ____________________ WEWNĘTRZNE ZMIANY 👌 Po wspólnym WYZWANIU niemal każda z Was pisze o tym, że kilogramy i centymetry tracą dla Was znaczenie (to efekt uboczny), że najważniejsze dla Was są Wasze przemiany wewnętrzne! To jest SUKCES moi Kochani! To był cel OSTATNIEGO WYZWANIA #FIGHTERCHALLENGE z @diet_training_by_ann ❤️ 👉 zmiana nawyków 👉 zmiana nastawienia 👉 lepsze wyniki (!) 👉 zmiana ciała Dokładnie w tej kolejności. Jest jeszcze coś, o czym muszę wspomnieć a co dla mnie ma zasadnicze znaczenie🤗 Po Waszych wiadomościach widać, że to, co robicie – robicie dla siebie! Nie zapominajmy o Waszej chęci zawalczenia o siebie💪💪 jest ona absolutnie imponująca! I być może się powtórzę, ale to właśnie SPORT / AKTYWNOŚĆ krzepi, buduje, wzmacnia nie tylko mięśnie ale naszą psychikę! Tęsknie za naszymi LIVEami!!! Co powiecie na szybki wspólny trening 😎🤗☺️? Tylko kiedy? Ps. Hehe spontaniczne zdjęcia by @lutak #annalewandowska #healthyteam #Munich #happy #women

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Co sądzicie o tych butach? Podobają Wam się? Jesteście fanami Anny Lewandowskiej?

 

Źródło: o2.pl

Foto: zrzut ekranu/ Instagram.com

Komentarze

Komentarze