6.1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

BRUTALNA bójka! WSZYSTKO zostało nagrane (WIDEO)

Zobacz koniecznie

Pod Świdnicą doszło do bardzo brutalnego zdarzenia. Ojciec z synem byli bardzo agresywni. Wszystko zostało udokumentowane na nagraniu! Zobacz koniecznie!

Do niebezpiecznego wydarzenia doszło w sobotę w Pastuchowie, wsi która mieści się pod Świdnicą. Agresywnych było dwóch mężczyzn: ojciec i syn. Nagle doszło do awantury. Podczas kłótni jedna osoba ucierpiała, więc na miejsce zdarzenia wezwano policję. Wtedy dwóch mężczyzn rzuciło się także na funkcjonariuszy. Mężczyznom, którzy napadli na policjantów grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak się okazuje zarówno syn i ojciec byli pod wpływem alkoholu. Całe filmik nagrała osoba, która była świadkiem zdarzenia. Od razu też opublikowała go w mediach społecznościowych.

Sobota, Świdnica. Obejrzyjcie to. Za pobicie policjanta grozi 10 lat. I tyle dokładnie ci bandyci powinni dostać. Bez żadnej taryfy ulgowej. Więcej: w tej sytuacji policjanci mieli absolutne prawo użyć broni.

-napisał na swoim Twitterze dziennikarz Grzegorz Jankowski udostępniając ten film.

Całość filmiku można obejrzeć tutaj:

https://twitter.com/der_thorn/status/1305077461542203396?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1305230334880034818%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fpropolski.pl%2Fojciec-z-synem-pobili-policjantow%2F

Rzeczywiście nie wygląda to najlepiej.

Źródło: Twitter.com, propolski.pl

Foto: zrzut ekranu/Twitter.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze