6.1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

DRAMAT Patryka Vegi! Ma POWAŻNE problemy…

Zobacz koniecznie

Patryk Vega jest jednym z najbardziej znany reżyserów w Polsce. Słynie także z wielu zarówno odważnych jak i często kontrowersyjnych produkcji. Tym razem po raz kolejny planował stworzyć kolejną odważną produkcję, jednakże zaczął mieć z tego powodu spore kłopoty. Co dokładnie się wydarzyło?

Patryka Vegę zna chyba każdy. Bardzo często w swoich produkcjach podejmuje się bardzo kontrowersyjnych tematów. Jak się okazuje podczas pracy nad filmem „Pętla” jeszcze nie dawno reżyser deklarował, że pojawią się tam prawdziwe taśmy. Jednakże teraz ze swojego planu zrezygnował.

Dlaczego? Podobno reżyser został zastraszony.

Dostaliśmy sygnał, że jeżeli to się stanie, to się skończy tragicznie. W przypadku niektórych materiałów w ogóle mówiono, że to jest po prostu zgon. Dlatego zrezygnowaliśmy z tego, bo się wszyscy bali, i uznaliśmy, że nie jest to czegokolwiek warte

-powiedział Patryk Vega.

Zaznaczył także, że jeszcze nie tak dawno znaleźli się ludzie, którzy chcieli odkupić od niego nagrania. Ponadto byli w stanie zapłacić sporo pieniędzy.

Nie doszło do rozmów o kwocie, bo ja nie byłem zainteresowany sprzedażą. Zdecydowanie to są nazwiska dużego formatu. Chodzi tutaj o postać wysokiej rangi polityka i duchownego

-zaznaczył reżyser.

Ostatnio nawet Patryk Vega został oskarżony o fabrykowanie taśm. Twierdzono bowiem, że taśmy te zostały zmanipulowane.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu bardzo głośno było na temat filmu „Polityka”, który tworzył Patryk Vega. Nie było dnia, żeby coś nie pojawiło się na ten temat w polskich mediach. Teraz jak widać po raz kolejny szykuje się coś bardzo głośnego.

Co sądzicie na temat twórczości Patryka Vegi? Byliście na, którymś z jego filmów?

 

Źródło: alaluna.pl

Foto: zrzut ekranu

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze