-3.4 C
Warszawa
sobota, 4 lutego, 2023

DRAMATYCZNE nagranie z Mińska! Taksówkarz brawurowo uratował demonstranta [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Niestety w tym tygodniu po raz kolejny docierają do Polski wstrząsające doniesienia zza naszej wschodniej granicy. Podczas odbywających się na Białorusi kolejnych protestów funkcjonariusze OMON-u mają rozprawiać się w sposób brutalny z manifestującymi swój sprzeciw wobec fałszowania wyborów i dyktatury Aleksandra Łukaszenki. Pojawiają się wieści dotyczące nie tylko wielu zatrzymań, ale także osób rannych. W sieci znaleźć można również wstrząsające nagrania, na których uwieczniono niektóre z dramatycznych sytuacji z jakimi mierzą się mieszkańcy Białorusi.

 

CZYTAJ TEŻ: Potajemne zaprzysiężenie Aleksandra Łukaszenki i mocna reakcja Mateusza Morawieckiego!

 

W ostatnich godzinach, wiele osób mogło być zszokowanym treścią jednego z filmów nagranych w Mińsku. Materiał ten został udostępniony na Twitterze przez znanego blogera o nicku NEXTA, który dzieli się ze światem wieloma nagraniami ukazującymi co dzieje się na Białorusi.

 

Na tym nagraniu widzimy jak w stolicy Białorusi jeden z protestujących ucieka przed kilkoma milicjantami. Po dotarciu do jezdni udaje mu się wsiąść do taksówki, której kierowca szybko ruszył i zaczął uciekać przed agresywnymi funkcjonariuszami.

 

 

 

Źródło: Twitter/@nexta_tv ; Rmf24.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze