20.5 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

DRAMATYCZNE wydarzenia w jednej z polskich szkół! Nastolatka dokonała krwawego ataku

Zobacz koniecznie

Niestety doszło do kolejnego dramatycznego incydentu, w którym główną rolę odegrała nastoletnia osoba uczęszczająca do jednej z polskich szkół. Na terenie placówki w zachodniej części kraju pewna dziewczyna dokonała straszliwego aktu, atakując w brutalny sposób inne nastolatki chodzące do tej szkoły. Nie jest to niestety pierwszy przypadek, kiedy dochodzi do krwawych scen na terenie jednej z polskich placówek oświatowych.

 

Wstrząsające sceny rozegrały się w jednej ze szkół w Zielonej Górze (woj. lubuskie). Mowa tu o V Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa Kieślowskiego przy ul. Zachodniej. Jedna z niepełnoletnich uczennic przyszła do szkoły uzbrojona w dwa noże kuchenne i dokonała przy ich użyciu ataku na inne osoby uczęszczające do tej placówki. Dramat rozegrać miał się w czasie drugiej godziny lekcyjnej, czyli około godz. 9 rano.

 

Dziewczyna miała zamieszczać wcześniej w sieci komunikaty sugerujące, że w szkole dojdzie do krwawego zajścia. Prawdopodobnie takowe treści publikowane były przez nastolatkę na Snapchacie, bądź na Facebooku. Nie jest jednak jasne czym kierowała się młoda sprawczyni ataku.

 

Napastniczka ma ok. 16/17 lat. Przy użyciu noży zraniła ona trzy inne uczennice. Jedna z zaatakowanych dziewczyn miała zostać zraniona w skroń. Możliwe też, że dziewczyna, która dopuściła się tego ataku zraniła również siebie samą w czasie zajścia. Na szczęście życiu żadnej z tych młodych osób nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

W czasie ataku w szkole wiele osób miało doznać silnych emocji, kiedy rozeszła się wieść o dziewczynie atakującej na terenie szkoły innych ludzi przy użyciu noża. Nauczyciele reagowali zamykając się z uczniami w klasach dla zachowania bezpieczeństwa.

 

Pod szkołę przybyły służby ratunkowe oraz policja. Lekcje w V LO zostały odwołane, a uczniowie zostali odebrani przez rodziców lub sami opuścili teren szkoły. Sprawczyni całego zajścia została według medialnych doniesień zatrzymana przez funkcjonariuszy i wstępnie przesłuchana.

 

 

 

Źródło: RadioZET.pl ; Interia.pl ; Gazeta Lubuska

Fot.: Pixabay

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze