GORĄCE zdjęcie…Lecha Wałęsy! POKAZAŁ…

Znany od lat polityk Lech Wałęsa od jakiegoś czasu jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił podzielić się trochę nietypowym zdjęciem. Zdjęcie mocno poruszyło wielu Internautów. Zobaczcie, co udostępnił!

Były prezydent Polski – Lech Wałęsa od wielu lat zaskakuje swoimi wypowiedziami i nie tylko. Utrzymuje także kontakt ze swoimi fanami, gdzie dzieli się zarówno swoimi filmami, jak i zdjęciami oraz przemyśleniami, które nierzadko wywołują spore emocje. I tym razem na swoją oficjalną stronę na Facebooku postanowił wstawić pewne zdjęcia. Widać na nich Lecha Wałęsę na…basenie. Takich reakcji jakie pojawiły się pod postem chyba sam były prezydent się nie spodziewał.

Zdjęcia zrobiły niemałą furorę w Internecie. Otrzymały bowiem ponad 8 tysiący polubień  i ponad 600 udostępnień. To jeszcze nie koniec. Pod zdjęciami pojawiło się także mnóstwo pozytywnych komentarzy, gdzie chwalono byłego prezydenta Polski – Lecha Wałęsę.

Na jednym ze zdjęć widać Wałęsę owiniętego w szlafrok z przyłbicą. Zobacz koniecznie to zdjęcie:

To jednak nie koniec zdjęć. Na kolejnych możemy zobaczyć sam basen, oraz Lecha Wałęsę na basenie! Zobacz koniecznie kolejną „porcję” zdjęć:

Ostatki

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Piątek, 25 września 2020

Poranek

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Piątek, 25 września 2020

 

Co sądzicie na temat takich zdjęć? Myślicie, że Lech Wałęsa zasłużył na tyle pozytywnych komentarzy? Co sądzicie na temat jego zaangażowania w mediach społecznościowych?

ZOBACZ TAKŻE: Wałęsa wyszedł ze sztuki o „Solidarności”. Zgadnijcie gdzie poszedł…

 

Komentarze

Komentarze