28 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Gwiazdor polskiej sceny aresztowany?! Miał dopuścić się bulwersujących czynów

Zobacz koniecznie

Niejednokrotnie mieliśmy już okazję przekonać się, że kłopoty z prawem mogą spotkać zarówno znane osoby ze świata polityki, sportu, kultury czy show biznesu. Co dla większości raczej oczywiste, żadna osoba nie powinna stać ponad prawem, jeżeli dopuszcza się krzywdzących zachowań wobec niewinnych ludzi, zwłaszcza kiedy ofiarą padają w takich sytuacjach dzieci. Dziś dla wielu sporym zaskoczeniem mogą być medialne doniesienia dotyczące zatrzymania jednego z polskich wokalistów, który miał dopuścić się zachowań, które śmiało określić można jako zwyczajnie obrzydliwe i zasługujące na karę.

 

Jak przekazano na łamach portalu PolsatNews.pl, aresztowany przez policję człowiek związany z polską sceną muzyczną ma być według nieoficjalnych informacji wykonawcą gatunku Disco Polo. 27-latek miał zostać zatrzymany na terenie województwa pomorskiego, a dokładniej rzecz ujmując- w powiecie wejherowskim. Działania w tej sprawie prowadzić mają funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, którzy przed dokonanym zatrzymaniem ustalili tożsamość mężczyzny jako sprawcy przestępstwa.

 

Zatrzymany dopuścić miał się zachowań o charakterze pedofilskim. Jest on bowiem podejrzany o to, iż korespondując z 14-letnią dziewczyną składał jej niemoralne seksualne propozycje, a także wysyłał fotografie, na których uwiecznione były jego narządy płciowe. Z nastolatką mężczyzna komunikować miał się przez komunikator internetowy i według medialnych doniesień wiedział przy tym, że kontaktuje się z tak młodą osobą, która nie ukończyła jeszcze 15. roku życia. To jednak nie wszystko za co 27-latek ma zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

 

W czasie przeszukania w mieszkaniu zajmowanym przez podejrzanego, funkcjonariusze odnaleźć mieli marihuanę, a także broń palną i amunicję. Jak podaje Polsat News, wstępna ocena wskazywać ma na to, że posiadał on broń bez wymaganego zezwolenia.

 

Mężczyzna został objęty dozorem policji po tym jak usłyszał w piątek zarzuty. 27-latkowi grozi kara ośmiu lat za kratkami.

 

 

Źródło: PolsatNews.pl

Fot.: PxHere ; Pixabay

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze