9.6 C
Warszawa
piątek, 22 marca, 2024

HIT! Ronaldo nie założył maseczki. To co stało się później rozbawiło wielu [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Troska o siebie, bliskich i ludzi, z którymi mamy do czynienia w życiu codziennym wymaga pewnych poświęceń od każdego z nas bez względu na stan posiadania, status społeczny czy nawet popularność. Przekonać mógł się o tym również idol wielu kibiców, czyli znany piłkarz Cristiano Ronaldo. Doszło bowiem do dosyć zabawnej sytuacji z jego udziałem na trybunach, którą uchwyciło oko kamery.

 

Zarejestrowane zdarzenie wywołało sporo uśmiechu wśród internautów, co można wywnioskować po reakcjach zamieszczanych pod tym krótkim nagraniem, które udostępniła również facebookowa strona „Typowa Serie A”, której administratorzy w sposób z reguły humorystyczny i ironiczny komentują wydarzenia związane z włoską ligą piłkarską.

 

Zdarzenie miało miejsce przy okazji meczu Ligi Narodów pomiędzy Portugalią a Chorwacją. Na filmiku widzimy jak siedzącemu i obserwującemu z pozycji miejsca dla widzów boiskowe zmagania swoich kolegów Cristiano Ronaldo zwrócona została uwaga o to, iż nie założył on na twarz wymaganej maseczki. Słynny CR7 natychmiast naprawił swój błąd i zakrył swoją twarz, bez zbędnych prób podważania tego co powiedziała do niego odpowiedzialna za przestrzeganie tych zasad kobieta z obsługi.

 

Zobaczcie sami!

 

https://www.facebook.com/typowaseriea/videos/321264245857766

 

 

Źródło: Facebook/@typowaseriea ; Onet.pl

Fot.: YouTube/ChrisMD (zrzut ekranu

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze