HIT! Założył się z synem na boisku. Jego reakcja na efekty wywołała ubaw internautów! [WIDEO]

Rodzice niejednokrotnie miewają okazje co do tego, aby przekonać się, że ucząc pokory swoich pociech, to jednak warto wierzyć w ich zdolności i wytrwałość w dążeniu do celu. Tyczy się to również umiejętności sportowych u dzieci, a potwierdzają to nagrania, takie jak to zyskujące sporą popularność w internecie.

 

Na zarejestrowanym materiale filmowym, który obejrzeć mogą Państwo poniżej widzimy małego chłopca. Towarzyszy mu kamerujący tata, który jak dowiadujemy się z dołączonego do nagrania opisu, założył się ze swoim synem o to czy zdoła on kopnąć piłkę trzykrotnie tak, aby uderzyła ona o poprzeczkę bramki.

 

Jak się okazało, chłopak naprawdę ma bardzo dobrą celność przy wykonywaniu tego typu uderzeń na bramkę. Dla wielu szczególnie zabawna jest finalna reakcja kamerującego poczynania swojego dziecka mężczyzny.

 

Czyżbyśmy oglądali przyszłą gwiazdę stadionów? O tym zapewne przekonamy się dopiero za jakiś dłuższy czas, jednak na ten moment możemy domyślać się, że zapewne chłopak spędza też część wolnego czasu przy konsoli, którą zgodnie z zasadami zawartego zakładu, zdecydował się mu kupić jego tata.

 

Nagranie zostało udostępnione na facebookowej stronie „Typowy Kibic Reprezentacji”.

 

Ojciec założył się z synem, że jeśli trafi 3 razy z rzędu w poprzeczkę dostanie konsolę! Oglądajcie do końca… 😀

Opublikowany przez Typowy Kibic Reprezentacji Niedziela, 13 września 2020

 

 

Źródło: Facebook/Typowy Kibic Reprezentacji

 

Komentarze

Komentarze