9.9 C
Warszawa
wtorek, 4 października, 2022

Kilku milicjantów biło manifestanta. Nagle przyszła odsiecz i stało się to… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

U naszych wschodnich sąsiadów na Białorusi kolejny tydzień trwają protesty przeciwko władzy, na której czele stoi prezydent Aleksandr Łukaszenka. Pomimo utrudniania dostępu do internetu, z którym również mają do czynienia obywatele tego bliskiego nam historycznie kraju, w sieci pojawia się spora ilość nagrań, na których zarejestrowane zostały różne interesujące, a zarazem wywołujące emocje sytuacje zaistniałe przy okazji starć protestujących z funkcjonariuszami tamtejszej milicji.

 

Sporo takowych materiałów publikuje na swoim blogu użytkownik posługujący się nikiem NEXTA. Jego profil zyskał sporą popularność w ostatnim czasie. Jednym z ostatnich opublikowanych przez niego w ostatnim czasie nagrań, które przykuło uwagę sporego grona internautów jest to, które możecie obejrzeć poniżej.

 

Zostało ono zarejestrowane w Witebsku. Widzimy na nim jak kilku przedstawicieli OMON-u bije gumowymi pałami jednego z protestujących przeciwko rządom Aleksandra Łukaszenki. W pewnym momencie jednak z odsieczą ruszył tłum kilkudziesięciu osób. W związku z takim obrotem sprawy oraz utraceniem przewagi liczebnej, milicjanci co widać na materiale zostawiają bitego chwilę wcześniej mężczyznę mierząc się z reakcją tak licznej grupy.

 

 

 

Źródło: Twitter/@nexta_tv ; o2.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze