-2.6 C
Warszawa
środa, 29 listopada, 2023

Koronawirus na świecie. SZOKUJĄCE informacje! WHO ostrzega przed…

Zobacz koniecznie

Od wielu miesięcy cały świat zmaga się z epidemią koronawirusa, która jak widać nie ustępuje i zakażenia groźnym wirusem na całym świecie każdego dnia rosną. Spory problem z epidemią mają zarówno Stany Zjednoczone, ale także Brazylia, czy Indie. Wcześniej w kryzysie znajdowały się także Włochy czy Hiszpania. Coraz częściej mówi się ten o szczepionce na COVID-19, jednak jak wiadomo jeszcze jej nie ma. Teraz Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed…

Mimo, że cały świat od wielu miesięcy zmaga się z koronawirusem, wciąż nie widać, aby groźny wirus miał nieco „odpuścić.” Tym razem jednak na temat epidemii postanowiła wypowiedzieć się Światowa Organizacja Zdrowia.

Na jednej z konferencji prasowych Tedros Adhanom Ghebreyesus, szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) ostrzegł wszystkich przed kolejną epidemią.

Konferencja prasowa miała miejsce w Genewie 7 września. Wtedy też szef WHO – Tedros Adhanom Ghebreyesus zapewnił, że epidemie się od czasu do czasu zdarzają, dlatego też tak jak w przypadku koronawirusa, świat musi być przygotowany na kolejną epidemię.

To jednak nie wszystko. Na temat epidemii koronawirusa wypowiedział się również Mike Ryan, przedstawiciel Światowej Organizacji Zdrowia – WHO ds. kryzysowych. Zaznaczył, że społeczeństwo powinno uważać na informacje o koronawirusie, które są motywowane politycznie. Jak twierdzi najważniejsze są przejrzyste i zrozumiałe informacje na temat koronawirusa.

Przypomnijmy, że nie tak dawno Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła, że zakażeń koronawirusem może być znacznie więcej niż to podają statystyki. Dodała także, że ogólnie dane mogą nie być zbytnio dokładne.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE informacje! WHO wyznaje PRAWDĘ na temat koronawirusa!

Co sądzicie na temat słów przedstawicieli Światowej Organizacji Zdrowia?

 

Źródło: o2.pl

Foto: Pixabay.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze