Koronawirus w Polsce! Czeka nas kolejne ZAMKNIĘCIE? Premier Morawiecki…

Od wielu miesięcy w Polsce liczba zakażeń koronawirusem stale rośnie. Pojawiło się wiele obostrzeń, jednak powoli wszelkie restrykcje zostały usuwane. Dzisiaj pojawiła się rekordowa liczba zakażeń. Czy czeka nas lockdown? Premier Mateusz Morawiecki postanowił ostatnio wypowiedzieć się na ten temat. Co dokładnie powiedział?

Liczba zakażeń w Polsce stale rośnie. Wiele osób, a także media zastanawiają się czy szykuje się jakiś kolejny lockdown. Na to pytanie odpowiedział ostatnio premier – Mateusz Morawiecki podczas ostatniej konferencji prasowej.

Wszyscy potwierdziliśmy, że chcemy uniknąć kolejnego lockdownu. Chcemy mieć dobrą równowagę pomiędzy siłą gospodarki, tempem wychodzenia z kryzysu, a dbałością o wszystkie sprawy związane ze służbą zdrowia, o zdrowie publiczne, o zdrowie indywidualnych ludzi.

-powiedział premier Mateusz Morawiecki.

My w Polsce, ale także w Republice Czeskiej, na Węgrzech zadbaliśmy o to bardzo dobrze, ale przed nami na pewno jeszcze kilka miesięcy, mam nadzieję, że ostatnich kilka miesięcy, oby bardzo krótkich, zmagania z tą pandemią.

-dodał premier.

Jak widać sytuacja związana z koronawirusem nie jest teraz najlepsza.

Ostatnio szefowie Unii Europejskiej wezwały kraje członkowskie w tym Polskę o to aby przywrócono wszelkie restrykcje. Unia Europejska boi się bowiem, że już w niedalekiej przyszłości dojdzie do drugiej fali epidemii.

Na pewno można zauważyć iż sytuacja zarówno w Polsce, ale także na świecie w związku z epidemia nie jest za ciekawa i upłynie jeszcze sporo czasu zanim wszyscy zaczną żyć po raz kolejny normalnie.

Co sądzicie o słowach premiera Mateusza Morawieckiego? Jaka jest Wasza opinia na temat zwiększenia obostrzen?

 

Źródło: Radio Zet, lelum.pl

Foto: archiwum

Komentarze

Komentarze