Koronawirus w Polsce. Od jutra obowiązuje nowy ZAKAZ! Polacy mogą być NIEZADOWOLENI…

Koronawirus w Polsce dał się we znaki wszystkim. Pojawia się też coraz więcej zakażeń. W ostatnich dniach odnotowano również rekordową liczbę zakażeń. Nie tak dawno także Unia Europejska apelowała aby ponownie wprowadzić wszelkie restrykcje. Już 30 września czeka nas kolejny zakaz. Polacy jednak mogą nie być zadowoleni.

W ciągu kilku miesięcy świat Polaków przewrócił się do góry nogami. Wszystko przez COVID-19. Zakażenia bowiem od miesięcy gwałtownie rosną. Przez ten czas pojawiło się już wiele restrykcji. W całej Polsce nadal obowiązuje noszenie maseczek, dezynfekcja rąk, oraz utrzymywanie odpowiedniej odległości.

Już 30 września wejdzie w życie nowy zakaz. O co chodzi? Jak informuje portal Radio Zet przyjęto listę państw, które nie będą miały wstępu do Polski.

Belize; Bośni i Hercegowiny; Czarnogóry; Federacyjnej Republiki Brazylii; Królestwa Bahrajnu; Izraela; Kataru; Kuwejtu; Libii; Zjednoczonych Emiratów Arabskich; Republiki Argentyńskiej; Republiki Chile; Republiki Ekwadoru; Republiki Indii; Republiki Iraku; Republiki Kolumbii; Republiki Kostaryki; Republiki Libańskiej; Republiki Macedonii Północnej; Republiki Malediwów; Republiki Mołdawii; Republiki Panamy; Republiki Paragwaju; Republiki Peru; Republiki Trynidadu i Tobago; Republiki Zielonego Przylądka; Stanów Zjednoczonych Ameryki; Sułtanatu Omanu; Wspólnoty Bahamów.

-w tych też miejscach będzie dotyczyć zakaz. Informację tą również możemy przeczytać na portalu Radio Zet.

Wyżej wymieniony zakaz będzie obowiązywał od jutra tj. 30 września. Koniec zakazu nastąpi 13 października 2020 roku.

Dotyczyć będzie przede wszystkim państw, których współczynnik w ciągu dwutygodniowej skumulowanej liczby zachorowań na koronawirusa  na 100 tys. mieszkańców  będzie wynosił ponad 90.

Przypomnijmy, że w Polsce epidemia koronawirusa nadal trwa. W ostatnich dniach odnotowano rekordy zakażeń COVID-19.

ZOBACZ TAKŻE: PILNE! Pojawią się nowe OBOSTRZENIA! Ministerstwo już…

Jaka jest Wasza opinia na temat tego zakazu?

 

Źródło: lelum.pl

 

Komentarze

Komentarze