28 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Krwawe zajście w Zachodniopomorskiem! Sprawca jest poszukiwany

Zobacz koniecznie

Niestety tym razem do krwawego incydentu, a zarazem niebezpiecznego ataku przy użyciu ostrego narzędzia doszło na terenie naszego kraju, a dokładniej w miejscowości Szczecinek znajdującej się na terenie województwa zachodniopomorskiego. Do akcji wkroczyła policja, a także ratownicy medyczni, gdyż wymagały tego dramatyczne skutki zajścia. Sprawę opisał portal Rmf24.pl.

 

Niejednokrotnie informujemy na łamach naszego portalu o atakach z użyciem noża i z reguły te szczególnie tragiczne przypadki mają miejsce w innych krajach na zachodzie Europy. Nie da się jednak ukryć, że bywają sytuacje, kiedy i w Polsce, choć z innych przyczyn i motywacji oraz nie w dużej skali, ale też dochodzi do agresywnych zachowań, przy okazji których sprawca posługuje się narzędziem mogącym zranić lub nawet odebrać życie drugiej osobie. Niestety tak też było w tym przypadku.

 

Przyczyną sporu między dwoma uczestnikami zajścia miał być fakt, że kiedy jadąc tą samą trasą człowiek kierujący busem chciał wyprzedzić samochód marki audi miało mu nie zostać to umożliwione. Kiedy obydwaj mężczyźni jadący tymi pojazdami spotkali się na jednym z parkingów w Szczecinku, gdzie jak się okazało zapewne obydwaj akurat zmierzali. Tam też doszło do dosadnej wymiany zdań, a następnie rękoczynów i krwawych scen.

 

Kierujący busem miał wyjść, otworzyć drzwi audi i zacząć wymianę zdań z siedzącym za jego kierownicą. Ta rozmowa zakończyła się ugodzeniem nożem kierowcy audi.

— Wyjaśniła asp. Anna Matys z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku, cytowana na łamach portalu Rmf24.pl.

 

Kierowca audi miał otrzymać cios nożem w okolicach klatki piersiowej. Zanim na miejsce dotarła karetka pogotowia ratunkowego, pomocy udzielali mu klienci oraz pracownicy tamtejszej hurtowni. Finalnie ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

 

Policja zabezpieczyła monitoring z miejsca zdarzenia. Jak podaje portal Rmf24.pl powołując się na słowa asp. Anny Matys, sprawca ma być poszukiwany przez funkcjonariuszy.

 

 

Źródło: Rmf24.pl

Fot.: Pixabay

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze