18.8 C
Warszawa
poniedziałek, 26 września, 2022

Lewicowi aktywiści plują i… szczekają na swoich przeciwników (WIDEO)

Zobacz koniecznie

Do wyjątkowo zaskakującej sytuacji doszło w Warszawie. Grupa aktywistów LGBT próbowała zakłócić zbiórkę podpisów pod projektem „Stop LGBT”. Gdy krzyki, gwizdy oraz tańce się nie udały to postanowili oni szczekać na wolontariuszy…

 

Katolicka młodzież występująca pod szyldem „Krucjaty Młodych” w ostatnim czasie postanowiła zbierać podpisy pod obywatelskim projektem „Stop LGBT”. Uniemożliwić to próbowali jej aktywiści LGBT. Cała sytuacja miała miejsce w Warszawie przy stacji metra Centrum.

 

Na początku aktywiści w ramach protestu przed zbiórką podpisów odprawiali swoje tańce, śpiewy, a także krzyczeli oraz gwizdali. Gdy okazało się, że wolontariusze z „Krucjaty Młodych” nic sobie z tego nie robią to aktywiści przeszli do bardziej radykalnych, ale zarazem zaskakujących metod.

 

Przeciwnicy zbiórki podpisów „Stop LGBT” zaczęli szczekać na wolontariuszy. Całe to zajście było transmitowane na żywo przez członków „Krucjaty Młodych”.

 

Jak się okazało aktywiści nie poprzestali na tych czynnościach. Zdecydowali się oni również na plucie swoich przeciwników oraz wyrywanie im flag. Napisał o tym na Twitterze szczeciński radny Solidarnej Polski Dariusz Matecki.

 

 

„Mam dłuższe nagranie ze szczekania środowisk LGBT na młodych katolików z Krucjaty Młodych w centrum Warszawy.

To nie tylko dosłowne szczekanie, zezwierzęcenie poszło dalej – to plucie na tych chłopaków, to wyrywanie im flag, to agresja.

To ta słynna tolerancja?” – napisał Dariusz Matecki, publikując również nagranie z tego zdarzenia.

 

Całość nagrania poniżej.

 

 

Źródło: portal tvp.info

Foto: You Tube/ Prawicowy Internet (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze