20 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala! Co się stało? [FOTO]

Zobacz koniecznie

Według informacji jakie pokazały się ostatnio wśród medialnych doniesień, była kandydatka na stanowisko Prezydenta RP, prezenterka telewizyjna, prowadząca programy na antenie TVP Info i znawczyni historii- dr Magdalena Ogórek przechodzi niezbyt przyjemny czas w swoim życiu. Niestety trudne dni sprawiły, że trafiła ona do szpitala. Te niepokojące wieści potwierdziła również sama zainteresowana publikując w internecie fotografię wykonaną w szpitalnej sali.

 

O tym co spotkało Magdalenę Ogórek, ona sama wyjaśniła w rozmowie z Wirtualną Polską, wyjaśniając iż jej dosyć nieoczekiwana wizyta w szpitalu związana jest z nadmiarem pracy i obowiązków.

 

Jak to w życiu, mam trochę cięższy czas i myślę sobie, że to się wszystko kumuluje. Od kampanii prezydenckiej w 2015 r. pracuję bez wytchnienia. Od tamtego czasu wydałam książkę, a teraz jestem w trakcie pisania drugiej

— Wyjaśniła prezenterka TVP w rozmowie z portalem Wirtualna Polska.

 

Na szczęście, dr Magdalena Ogórek czuje się już lepiej. Choć w związku z jej wizytą w szpitalu, ktoś inny wyjątkowo zastąpił ją na antenie TVP w programie „O co chodzi”, to jednak już jutro ma powrócić do obowiązków pełnionych w telewizji publicznej.

 

Myślę, że dużo spokoju mi się teraz przyda i to chyba na tyle, bo widzów i sympatyków mam wspaniałych. Trafiłam na fantastycznych ratowników medycznych. Wszyscy mnie otoczyli opieką, dzięki czemu czułam się bezpiecznie

— Powiedziała dr Ogórek podczas udzielonego Wirtualnej Polsce wywiadu.

 

W opublikowanym na Twitterze wpisie nad dołączoną fotografią ze szpitala, prowadząca programy na antenie TVP Info wyraziła wdzięczność za modlitwy odmówione w jej intencji. Wpis ten mogą Państwo zobaczyć poniżej.

 

 

 

Źródło: Twitter/@ogorekmagda ; TVP Info ; Wirtualna Polska

Fot.: Facebook/Magdalena Ogórek

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze