12.4 C
Warszawa
wtorek, 18 maja, 2021

Makabryczne odkrycie w Małopolsce! Kim są martwe osoby?

Przeczytaj koniecznie

Niestety to kolejny przypadek w ostatnich miesiącach, kiedy przekazujemy smutne informacje dotyczące dokonania makabrycznego odkrycia na terenie jednego z polskich miast. Tym razem do tego typu sytuacji doszło na południu Polski, na terenie województwa małopolskiego.  W sprawie pojawiają się znaki zapytania.

 

Do makabrycznego odkrycia doszło w tym tygodniu, a dokładniej w środę w okolicach godz. 12. Cała historia wydarzyła się na terenie Tarnowa. O sprawie poinformowały m.in. portale Naszemiasto.pl oraz RadioZet.pl. Jest to niestety kolejny tego lata przypadek odnalezienia ludzkich zwłok w naszym kraju.

 

CZYTAJ TEŻ: Makabryczne odkrycie w Warszawie! Policja prowadzi działania

 

Niepokojące zgłoszenie do tarnowskiej straży miejskiej wpłynęło przed południem w dniu wczorajszym. Jak podano na łamach portalu Naszemiasto.pl, funkcjonariusze zostali zaalarmowani przez osobę zgłaszającą anonimowo, że we wraku samochodu znajdującym się przy ulicy Szkotnik przebywają osoby bezdomne. Kiedy jednak tarnowscy strażnicy miejscy dotarli we wskazane miejsce, dokonali makabrycznego odkrycia.

 

Jak się bowiem okazało, były to osoby bezdomne, jednakże… mężczyźni ci już nie żyli, kiedy na miejsce dotarł patrol straży miejskiej. Nie jest do końca jasne jak doszło do śmierci dwójki mężczyzn, ani czy do tragedii przyczyniły się osoby trzecie. Nie ma też dokładnych informacji w mediach na temat tego kim była osoba, która dokonała anonimowego zgłoszenia w sprawie przebywania dwójki bezdomnych we wraku samochodu przy ul. Szkutnik.

 

W miejscu odnalezienia zwłok do działań przystąpiła ekipa śledczych, która miała prowadzić działania przez kilka godzin. Jak powiedział rzecznik miejscowej policji cytowany przez portal Naszemiasto.pl, podjęte działania mają doprowadzić do ustalenia tożsamości zmarłych osób oraz przyczyny ich zgonu.

 

 

 

 

Źródło: o2.pl ; RadioZET.pl ; Naszemiasto.pl

Fot.: Pixabay

Czytaj więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Najnowsze