4.2 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Najnowszy sondaż! Kto został liderem opozycji? WSPANIAŁY wynik Krzysztofa Bosaka!

Zobacz koniecznie

Pomimo, iż od wyborów prezydenckich minął już jakiś czas popularność posła Ruchu Narodowego i Konfederacji Krzysztofa Bosaka wciąż rośnie. Teraz pojawił się w najnowszym sondażu i otrzymał całkiem niezły wynik. Zobaczcie, gdzie się uplasował! 

Od czasu wyborów prezydenckich w 2020 roku poseł Ruchu Narodowego i Konfederacji – Krzysztof Bosak zdobywa coraz to większą popularność.

Ostatnio w sieci pojawił się najnowszy sondaż pracowni IBRIS, który powstał na zlecenie Wirtualnej Polski.

Ankietowani musieli wybrać polityka, który według nich mógłby zostać liderem opozycji. Później mogli wybrać więcej niż jednego polityka. Odpowiedzi były te same.

Najwięcej głosów uzyskali Rafał Trzaskowski, Szymon Hołownia i Krzysztof Bosak.

Podczas kiedy Polacy mogli wybrać tylko jednego polityka na pierwszy miejscu pojawił się Rafał Trzaskowski, którego wskazało 24,6% osób, na drugim miejscu pojawił się Szymon Hołownia z wynikiem 21,9%, z kolei Krzysztof Bosak zajął trzecie miejsce i otrzymał wynik 15,7%. Na czwartym miejscu pojawił się Robert Biedroń z wynikiem 3,5%.

Z kolei podczas, gdy Polacy mogli wybrać więcej niż jednego polityka na pierwszym miejscu pojawił się Szymon Hołownia otrzymując 52,1%, na drugim miejscu Rafał Trzaskowski 51,7% z kolei na trzecim po raz drugi uplasował się Krzysztof Bosak z wynikiem 26,8%. Czwarte miejsce zajął Władysław Kosiniak-Kamysz zdobywając 17,1%.

W sondażu pojawiły się również osoby niezdecydowane. Takich osób było 25,2%.

Co sądzicie na temat takiego wyniku? Kogo na lidera Wy byście wybrali?

 

Źródło: nczas.com

Foto: zrzut ekranu/YouTube

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze