6.1 C
Warszawa
środa, 17 kwietnia, 2024

Nie żyje znany muzyk! Wygrał jeden z popularnych programów…

Zobacz koniecznie

Dzisiaj dotarła do nas bardzo smutna informacja. Zmarł bowiem znany i ceniony polski muzyk. Największą sławę przyniosła mu wygrana w jednym, ze znanych polskich programów. Muzyk miał 45 lat. Będzie nam go bardzo brakowało…

Mowa tutaj o Gienku Loska, który stał się znany dzięki wygranej w znanym polskim programie X-Factor. O jego śmierci poinformowała dzisiaj Polska Fundacja Muzyczna publikując obszerne oświadczenie.

Wczoraj (9.09.2020) w wieku 45 lat odszedł Gienek Loska, zmarł w domu swojej mamy, która się nim opiekowała od momentu, gdy będąc u niej w odwiedzinach, tuż przed powrotem do Polski, doznał rozległego wylewu.
W dniu dzisiejszym Artysta zostanie pochowany na Białorusi, w Biełooziersku – jego rodzinnym mieście.
-możemy przeczytać w oświadczeniu.
Dzięki wpłatom życzliwych osób na specjalne konto akcji pomocowej Polska Fundacja Muzyczna przez cały ten czas mogła finansować dla Gienka odżywki, zabiegi, sprzęt, remont, wyjazdy wolontariuszki, za co w imieniu rodziny bardzo dziękujemy.
Ostatnimi kosztami będą te związane z pogrzebem – po tym konto zostanie zamknięte i środki, jakie na nim pozostały, przekażemy na Fundusz Pomocowy służący innym Artystom znajdującym się w potrzebie.
-dodali.
Przez wiele lat Gienek był wokalistą legendarnej w kręgach blues-rockowych formacji Seven B, mającej na swoim koncie trzy płyty („Rocktales”, „Make up Your Mind” i „Acoustic”), trasy koncertowe po całej Europie.
-stwierdzono.
Oprócz wygranej w programie X-Factor, był laureatem w Szansie na Sukces, czy Mam Talent.
Zmarł wczoraj w wieku zaledwie 45 lat. Będzie nam go bardzo brakowało.
Źródło: wp.pl
Foto: archwium

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze