ODWAŻNA stylizacja Roksany Węgiel! Za ile? SPADNIECIE z krzeseł!

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. Po wygranej na Eurowizji dla dzieci piosenkarka nie zwalnia tempa. Bardzo ceni sobie również kontakt ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe. Ostatnio wrzuciła tam dosyć odważną stylizację. Ile kosztowała? Spadniecie z krzesła!

Roksanę Węgiel zna już chyba każdy. Najpierw zadebiutowała ze swoją piosenką „Żyj”. Później pojawiła się na Eurowizji Junior z piosenką „Anyone I want to be” zdobywając pierwsze miejsce. Po wygranej na Eurowizji kariera Węgiel nabrała tempa. Pojawiała się wszędzie, zostawała zapraszana na wywiady, dużo koncertowała. Od wygranej w tym wielkim konkursie nagrała sporo singli wraz z teledyskami, wydała także płytę i książkę.

Jej piosenki odtworzone zostały miliony razy w tym eurowizyjny singel zdobył aż 34 miliony wyświetleń.

Roksana Węgiel jest teraz bardzo rozchwytywana. Ma bardzo dużo obowiązków. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze szkoła. Mimo to pamięta o swoich fanach i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Prawie codziennie dodaje tam zdjęcia ze swojego życia zawodowego jak i prywatnego, czasami zdarzają się także i filmiki. Nagrywa również relacje na żywo. W jej szafie można zobaczyć ubrania polskich projektantów, a także zagranicznych.

Jak wiadomo każdej osobie, która dużo pracuje należy się wypoczynek. Ostatnio, więc Roxie wypoczywała w Chorwacji. Stamtąd też dodała jedno zdjęcie, w ładnych pomarańczowych szortach. Wszyscy zastanawiali się ile mogą kosztować takie spodenki. Jak się okazuje zostały zakupione w sklepie internetowym marki „Miss Denim” i kosztują zaledwie…259 złotych. Fanom od razu spodobały się szorty. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Śliczna! 😍”
„Idealna! ❤️”
„Piękność 💞”
„Najpiękniejsza

-możemy przeczytać pod postem.

Szorty i stylizację można zobaczyć tutaj:

View this post on Instagram

Love this place❤️

A post shared by ROKSANA WĘGIEL 🦋 (@roxie_wegiel) on

Podobają Wam się?

 

Źródło: obcas.pl

Foto: zrzut ekranu/ Instagram.com/ Roksana Węgiel

 

Komentarze

Komentarze