9.9 C
Warszawa
wtorek, 4 października, 2022

ODWAŻNE zdjęcie Joanny Liszowskiej! Pokazała…(FOTO)

Zobacz koniecznie

Joanna Liszowska jest chyba jedną z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Przez wiele lat zagrała sporo różnych ról, w znanych polskich serialach. Bardzo często też dzieli się swoimi zdjęciami i filmami w mediach społecznościowych. Nie rzadko także zaskakuje swoimi zdjęciami i stylizacjami. Tym razem i również postawiła na coś odważniejszego. Zobaczcie i oceńcie sami!

Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie wiedziałaby kim jest Joanna Liszowska. Jest ona zarówno aktorką, jak i także piosenkarką i prezenterką telewizyjną. Od wielu lat grywa w wielu znanych nam wszystkim polskich serialach. Grała głównie w „M jak miłość” czy „TVN Kryminalni”. Od 2012 roku cieszy się rolą w serialu „Przyjaciółki.”

Nie samym aktorstwem jednak człowiek żyje. W czerwcu 2019 roku wydała bowiem singiel pt. „Into U”, a trochę później wykonała cover do znanej piosenki z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej pt. „Aleja Gwiazd.”

Jak wiadomo Joanna Liszowska przez lata grając w tak wielu znanych serialach, zdobyła sobie rzeszę wiernych fanów, którzy śledzą jej poczynania zarówno na Facebooku, jak i Instagramie.

Z tego też powodu Joanna Liszowska jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych. Prawie codziennie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z życia zarówno prywatnego jak i zawodowego, zdarzają się także filmiki, które sama nagrywa.

Równie często zaskakuje dodawanymi przez nią zdjęciami. Tak było i tym razem. Aktorka, piosenkarka i prezenterka postawiła na odważną stylizację. Zdjęcie zostało zrobione na jednym z planów filmowych.

She’s back!😆Mój pierwszy dzień w pracy…po ponad 3 miesiącach …🤪😳🥳😲
Dziwne uczucie to..ALE JEDNAK TĘSKNIŁAM!…a u Was jak było?Jeśli podobnie było…?

-napisała aktorka.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Zdjęcie, o którym mowa można zobaczyć tutaj:

https://www.instagram.com/p/CBnLdwFAAAh/

Co sądzicie o tym zdjęciu?

 

Źródło: Instagram.com, Wikipedia

Foto: instagram.com/Joanna Liszowska/ zrzut ekranu

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze