8 C
Warszawa
niedziela, 19 września, 2021
Reklama

Ostra odpowiedź Brudzińskiego wobec Mosbacher

Zobacz koniecznie

List opublikowany na stronie amerykańskiej ambasady w Polsce popierający społeczność LGBT wywołał dużo emocji. Odpowiedzieć Georgette Mosbacher postanowił europarlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński.

 

W niedzielę 27 września na stronie ambasady USA w Polsce opublikowany został list wspierający społeczność LGBT. Podpisany on został przez 50 ambasadorów, wśród których była Georgette Mosbacher – dyplomatka USA.

 

„Wyrażamy uznanie dla ciężkiej pracy społeczności LGBTI i innych społeczności w Polsce i na całym świecie, jak również dla pracy wszystkich ludzi, których celem jest zapewnienie przestrzegania praw osób LGBTI oraz innych osób stojących przed podobnymi wyzwaniami, a także zapobieganie dyskryminacji, w szczególności tej motywowanej orientacją seksualną czy tożsamością płciową” – napisano m.in. w liście.

 

Całość dokumentu możecie znaleźć pod poniższym linkiem.

 

50 ambasadorów z poparciem dla mniejszości w Polsce. „Prawa człowieka to nie ideologia”

 

Na treść tego listu postanowił zareagować Joachim Brudziński, który za pomocą Twittera odpowiedział ambasador USA.

 

„My w Polsce również się zgadzamy. Dlatego z nadzieja czekamy na kolejny list, tym razem w obronie mordowanych chrześcijan, zamykanych w więzieniach działaczy #ProLife, wyrzucanych z pracy i prześladowanych ludzi cytujących Biblię, ludzi poddawanych wbrew swej woli eutanazji, cdn” – napisał europarlamentarzysta.

 

 

„Czekamy na Pani głos oraz pozostałych ambasadorów w sprawie agresji i nienawiści przedstawicieli środowisk LGBTI etc., etc., etc. Wymierzonych w ludzi, którzy zgodnie z Polską konstytucją uważają, że małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety. Czekamy na Pani głos w obronie ludzi, cdn.” – dodał chwilę później.

 

 

„Czekamy na Pani głos w obronie ludzi pracujących w chrześcijańskich poradniach rodzinnych zmuszanych do oddawania sierot do adopcji parom homoseksualnym. Czekamy na głos oburzenia za odmowę obsługi w restauracjach prowadzonych przez aktywistów LGBT+ etc. ludziom z krzyżem na piersi” – napisał polityk PiS-u.

 

 

„Czekamy na Pani głos oburzenia w związku z wyrzucanymi z pracy stewardesami za noszenie łańcuszka z krzyżykiem, czekamy na potępienie chuliganerii atakującej na ulicach działaczy #ProLife. Czekamy z nadzieją, że 50 ambasadorów nie będzie powtarzało #FakeNews o #lgbtfreezoones” – stwierdził na koniec.

 

 

 

Foto: You Tube/ Telewizja wPolsce (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze