Pięć czerwonych kartek w jednej akcji meczu PSG – OM (WIDEO)

Sensacja w Paryżu. Tak w skrócie można opisać mecz PSG z Olympique Marsyllia. Paryżanie przegrali z gośćmi 1:0, znajdują się w strefie spadkowej, zanotowali najgorszy start od kilkudziesięciu lat, a w samym meczu pokazano pięć czerwonych kartek.

 

Końcówka meczu PSG – OM obfitowała w ogromne emocje. Już w doliczonym czasie gry doszło do przepychanek, które kosztowały piłkarzy obydwu drużyn ujrzenie czerwonych kartek. Po zobaczeniu kartonika w tym kolorze opuścić boisko musiał Neymar, Layvin Kurzawa, Leandro Paredes, Jordan Amavi oraz Dario Benedetto. W całym spotkaniu sędzia pokazał łączenie 17 kartek.

 

Mecz ten wygrała 0:1 drużyna z Marsylli, która okazała się do bólu skuteczna. Oddała ona w całym meczu dwa celne strzały, a ten Floriana Thauvina okazał się na tyle dobry, że ustalił rezultat spotkania.

 

Tym samym Paryżanie przegrali już drugi mecz ligowy z rzędu po starcie sezonu. W pierwszym spotkaniu występowali oni bez swoich największych gwiazd takich jak: Di Maria oraz Neymar. Ulegli oni wówczas Lens 1:0, a odpowiedzialność za stratę tej bramki ponosił Marcin Bułka. Tym razem nawet czołowi zawodnicy nie pomogli uzyskać korzystnego rezultatu PSG.

 

 

Paryżanie obecnie zanotowali najgorszy ligowy start od 1984 r. Zajmują oni obecnie miejsce w strefie spadkowej Ligue 1, gdyż plasują się na 18 miejscu.

 

Foto: You Tube/ BT Sport (zrzut ekranu)

Komentarze

Komentarze