13 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

PILNE! Gwiazda polskiej piłki ma koronawirusa!

Zobacz koniecznie

Informowaliśmy w dniu dzisiejszym o wykryciu koronawirusa u znanego polskiego polityka i byłego Ministra Zdrowia profesora Łukasza Szumowskiego. Wcześniej media w naszym kraju obiegły też niepokojące dla kibiców wieści na temat zachorowań wśród osób związanych z futbolem w naszym kraju. Zarażony został bowiem selekcjoner Polskiej Reprezentacji Jerzy Brzęczek. Problemy pojawiły się również w Pogoni Szczecin, gdzie stwierdzono aż kilkadziesiąt pozytywnych wyników na obecność koronawirusa. Dziś pojawiły się natomiast informacje o tym, że słynnym już wirusem z chińskiego Wuhan zaraził się człowiek wyjątkowo zasłużony dla polskiej piłki.

 

O sprawie poinformowano na łamach portalu Interia.pl Mowa tu o piłkarzu będącym kapitanem w drużynie, a zarazem właścicielem klubu Wisła Kraków. Po przeprowadzonych pod koniec minionego tygodnia badaniach na obecność SARS-CoV-2, potwierdzone miało zostać, iż jak ustaliła Interia, do grona zarażonych koronawirusem dołączył Jakub Błaszczykowski.

 

Choć klub nie potwierdził tych doniesień, to jednak „Biała Gwiazda” wydała komunikat, w którego treści przyznała iż w klubie stwierdzone są przypadki zakażenia. Domysłów kibiców nie brakowało już przy okazji meczu Ekstraklasy, który krakowska Wisła rozegrała przeciwko Górnikowi Zabrze i w którym nie zagrał reprezentant Polski, a zarazem legenda klubu.

 

Ze swojej strony życzymy Jakubowi Błaszczykowskiemu dużo siły w starciu z COVID-19 i jak najszybszego powrotu do zdrowia oraz pełnej sprawności.

 

 

Źródło: Interia.pl

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze