19.2 C
Warszawa
środa, 15 maja, 2024

PILNE! Koronawirus w Polsce. Ministerstwo podało bardzo WAŻNĄ informację!

Zobacz koniecznie

Jak wiadomo Polska od wielu miesięcy walczy z koronawirusem. Niestety zakażeń jest coraz więcej. Pomimo wszelkich obostrzeń w ostatnich dniach Ministerstwo Zdrowia poinformowało o rekordowych liczbach zakażeń. Już niedługo pojawią się także obostrzenia w poszczególnych powiatach. Teraz Ministerstwo podało bardzo ważną informację. Zobacz koniecznie o co chodzi!

Epidemia koronawirusa rozpoczęła się w Wuhan w Chinach. Teraz rozprzestrzeniła się na cały świat i nic nie wskazuje na to by liczba zakażeń miała spadać. Bardzo dużo mówi się także o szczepionce przeciw COVID-19, jednak do stworzenia takowej szczepionki jeszcze długa droga.

Podczas koronawirusa Ministerstwo Zdrowia codziennie informuje społeczeństwo na temat nowych zakażeń. Tym razem komunikat wydało Ministerstwo Edukacji. Na swoim oficjalnym koncie na Twitterze poinformowali ile aktualnie placówek szkół i oświatowych pracuje zdalnie, a ile stacjonarnie.

Funkcjonowanie przedszkoli, szkół i placówek oświatowych (stan na 30.09, godz. 14.00):
➡️48 047 – tryb stacjonarny (99,10 proc. wszystkich),
➡️343 – tryb mieszany (tj. 0,70 proc. wszystkich),
➡️104 – tryb zdalny (tj. 0,20 proc. wszystkich).

-taką informację podało Ministerstwo.

Mimo tego, że zajęcia w szkołach odbywają się głównie zdalnie rodzice woleliby aby odbywały się one zdalnie. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy.

To, że młodzież nie jest podatna na koronawirusa i w większości przechodzi go bezobjawowo, nie znaczy, że nie zaraża innych wokół siebie

-oto jeden z wielu komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus w Polsce. ZAMKNIĘCIE szkół? Minister nie pozostawia ZŁUDZEŃ…

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Myślicie, że uczniowie powinny uczyć się zdalnie?

 

Źródło: lelum.pl

Foto: Pixabay.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze