PILNE! Znana para zakażona COVID-19?!

Od jakiegoś czasu cały świat zmaga się z koronawirusem. Przez ten czas spory problem z COVID-19 miały głównie takie kraje jak Włochy, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, czy Brazylia. Ostatnio brytyjskie media spekulowały na temat tego, że znana brytyjska para zaraziła się tym groźnym wirusem. O kogo tak właściwie chodzi? 

W sumie na całym świecie na COVID-19 zachorowało ponad 27 milionów ludzi. W Polsce zachorowań jest 71 tysięcy, również w Wielkiej Brytanii z koronawirusem mają spory problem.

Jak informuje znana brytyjska strona The Sun David i Victoria Beckhamowie otrzymali pozytywny wynik testów na koronawirusa.

Para nigdy jednak nie powiedziała nigdzie o tym oficjalnie, również spekulacje medialne nie zostały przez nich potwierdzone.

The Sun donosi jednak, że to Victoria Beckham miała rzekomo bardzo przejąć się tym, że została zarażona. Do zarażenia miało również dojść pod koniec marca, podobno ich objawami była gorączka ból gardła, i złe samopoczucie. W mediach przeczytać możemy także, że Victoria od razu spanikowała- miała się wystraszyć bowiem, że jest nosicielką COVID-19.

To był koszmarny scenariusz. Uczestniczyli w kilku wystawnych eventach, bo David miał swoje obowiązki promocyjne. Ściskali dłonie, całowali się na przywitanie z fanami i różnymi piłkarskimi szychami.

-to wypowiedź informatora, rzekomego znajomego pary dla The Sun. Osoba ta jednak nigdy nie ujawniła swojej tożsamości.

W The Sun możemy również przeczytać, że para przebywała na kwarantannie o wiele dłużej niż zalecono, gdyż tego chciała sama Victoria Beckham. Podobno przed wyjazdem na wakacje para po raz kolejny zrobiła sobie testy. Tym razem wyniki były negatywne.

Co sądzicie na temat tej historii? Myślicie, że w tym może być choć trochę racji?

 

Źródło: o2.pl

Foto: archwium

 

Komentarze

Komentarze