32.2 C
Warszawa
piątek, 19 sierpnia, 2022

PILNE! Znany polski polityk z koronawirusem!

Zobacz koniecznie

Dziś w Polsce odnotowano kolejne liczne przypadki zakażenia koronawirusem. Zakażenia nie omijają popularnych sportowców, ale również polityków, w tym byłych ministrów zdrowia. Jak podał portal Onet wśród zarażonych jest również Łukasz Szumowski wraz z rodziną.

 

Do zakażenia koronawirusem Łukasza Szumowskiego według informacji portalu Onet miało nie dojść podczas sławnych już wakacji w Hiszpanii byłego ministra. Wówczas mimo panującej pandemii i odwoływanych lotów na Półwysep Iberyjski wypoczywał on na luksusowym jachcie, należącym do milionera Bogusława Szemiotha.

 

„Spędziliśmy ponad 100 godzin, żeglując. Na ląd zeszliśmy tylko raz – i to na wysepkę, z tego, co wiem, nie było ani jednego przypadku koronawirusa. Byliśmy we dwóch, więc było bezpiecznie” tak wówczas mówił o swoim wypoczynku Szumowski w rozmowie z RMF FM.

 

Były szef resortu zdrowia wirusem z Wuhan zarazić się miał jednak już w Polsce. Wraz z nim zachorowali członkowie jego rodziny.

 

Warto zaznaczyć, że dziś potwierdzono ponad 1300 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, co jest jednym z najwyższych wyników od początku pandemii. Obecny rekord zachororwań wynosi 1578.

 

Źródło: Onet

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze