POTĘŻNY wir powietrzny! TO nagranie zszokowało internautów (WIDEO)

Niedawno informowaliśmy na temat potężnej trąby wodnej, która pojawiła się w jednym z polskich miast. Teraz ponownie mogliśmy zaobserwować pewne niebezpieczne i zaskakujące zjawisko. Nagranie, które z wydarzenia, które pojawiło się w sieci, od razu stało się hitem internetu. Zobacz, co tak zszokowało internautów!

Nie tak dawno informowaliśmy o trąbie wodnej, która nagrana została przez Lubuskich Łowców Burz. Tym razem znów można było zauważyć dosyć szokujące zjawisko.

ZOBACZ TAKŻE: POTĘŻNA trąba! Nagranie PRZERAŻA! (WIDEO)

Na pierwszym planie filmu możemy zobaczyć potężny wir szkwałowy, a także wir powietrzny. Oba te zjawiska nie są zjawiskami częstymi. Zjawisko to mogli zaobserwować mieszkańcy Oławy (województwo dolnośląskie) w sobotę 5 września 2020 roku.

Oto nagranie z drona przedstawiające wczorajszą burzę z bardzo silnym wiatrem, która nasuwała się na Oławę w województwie dolnośląskim (…). Jest to tzw. gustnado, przeważnie słaby i krótkotrwały wir, który może utworzyć się na froncie szkwałowym burzy w wyniku oddziaływania silnego prądu zstępującego.

-możemy przeczytać na Facebooku Polskich Łowców Burz.

Całe nagranie można zobaczyć tutaj:

Źródło: pikio.pl, YouTube

Foto: zrzut ekranu/YouTube

Komentarze

Komentarze