17.7 C
Warszawa
wtorek, 26 września, 2023

Premier League. Miał kopnąć w piłkę, trafił rywala w twarz (WIDEO)

Zobacz koniecznie

Do niecodziennego zdarzenia doszło w meczu Premier League pomiędzy Newcastle a Brighton. Yves Bissouma próbował wybić piłkę w wyjątkowo ekwilibrystyczny sposób. Ta sztuka mu się jednak nie udała i zamiast w futbolówkę trafił w twarz swojego rywala.

 

Takich kopnięć nie powstydziłby się nawet żaden zawodnik MMA. Yves Bissouma nie był jednak w ringu, a na zielonej murawie Premier League. W meczu Newcastle z Brighton w 86 minucie Malijczyk próbował wybić piłkę tzw. skorpionem. Nie zauważył jednak, że za jego plecami jest Jamal Lewis. Yves Bissouma nie trafił w futbolówkę, a właśnie w twarz gracza Newcastle, który po tym kopnięciu padł na murawę jak rażony prądem.

 

https://twitter.com/IanO_85/status/1307693897196408832

 

Po analizie VAR sędzia tego spotkania pokazał 24-latkowi czerwoną kartkę. Lewis natomiast przez dłuższy czas był opatrywany, lecz udało mu się dokończyć mecz z bandażami na głowie mającymi powstrzymać krwawienie.

 

 

Bissouma po swoim kopnięciu w najmniejszym stopniu przejmował się czerwoną kartką. Zdecydowanie bardziej interesowało go zdrowie piłkarza Newcastle. Na swoim twitterowym profilu przeprosił on Jamala Lewisa.

 

 

„Jamal, bracie, jest mi naprawdę przykro. Nie chciałem cię dotknąć, myślałem tylko o piłce. Modlę się, żebyś wrócił na boisko silniejszy. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia” – napisał Malijczyk.

 

Mimo, że Brighton w końcówce spotkania grało w dziesiątkę to wygrało mecz z Newcastle 0:3.

 

Foto: Twitter/ Goal

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze