23.6 C
Warszawa
poniedziałek, 20 maja, 2024

Rafał Trzaskowski nakryty na imprezie. „To jest moje miasto” (WIDEO)

Zobacz koniecznie

Do sieci trafiło wyjątkowo nagranie. Ukazuje ono prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego w jednym ze stołecznych klubów. Na filmiku widać, jak próbuje on rozmawiać z DJ’em, aby muzyka została zmieniona.

 

Trzaskowski wraz z przyjaciółmi w sobotę 12 września świętował urodziny znajomej w warszawskim klubie Paloma. Tam jednak rodzaj muzyki mu się wyjątkowo nie spodobał. Wobec tego na początku jego towarzysze imprezy próbowali nakłonić DJ’a do zmiany repertuaru. Ten jednak nie stosował się do ich żądań. W takim razie w końcu interweniować próbował sam Rafał Trzaskowski.

 

„Moje miasto, weźcie to pod uwagę. Puść odrobinę funku. Na chwilę, bo tu wszyscy chcą zrobić wam krzywdę” – powiedział prezydent Warszawy. „Ta muza jest zaje*****, żeby było jasne” – dodał Trzaskowski.

 

Wtórowała mu wówczas jego znajoma, która proponowała, by doszło do jakiegoś porozumienia, gdyż chciałaby potańczyć. Obsługa jednak stwierdziła, że nie może być też tańca, gdyż grupa Rafała Trzaskowskiego nie miała na twarzach maseczek. Gdy prezydent Warszawy został z tego powodu upomniany to wówczas dostosował się do przepisów sanitarnych.

 

https://twitter.com/Leszek66866724/status/1305159783255887874

 

Rafał Trzaskowski nie skomentował za pomocą mediów swojego zachowania z klubu. Udostępnił on tylko na następny dzień na swoim Twitterze filmik ze słynną sceną z filmu „Love Actually”, którą podpisał hasłem: „Udanej niedzieli!”.

 

 

Źródło: Radio Zet

Foto: You Tube/ Chrzanowska Telewizja Lokalna (zrzut ekranu)

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze