Skandal w reprezentacji Anglii! Młodzi piłkarze zaprosili do siebie dziewczyny po meczu

W reprezentacji Anglii doszło do dużego skandalu, za który odpowiedzialny jest Mason Greenwood oraz Phil Foden. Piłkarze po meczu swojej drużyny z Islandia zaprosili do siebie dwie dziewczyny, co było złamaniem protokołu medycznego UEFA.

 

5 czerwca Anglia mierzyła się na wyjeździe z Islandią. Drużyna prowadzona przez Gareth’a Southgate’a wygrała 1:0 po bramce Raheema Sterlinga w doliczonym czasie gry. Phil Foden na boisku przebywał do 68 minuty i został zmieniony przez Daniela Ingsa, a Mason Greenwood zameldował się na murawie w 78 minucie, wchodząc za Harry’ego Kane’a.

 

Młodzi piłkarze zwycięstwo nad Islandią postanowili uczcić w sposób niedozwolony. Sprowadzili oni do swojego pokoju dwie młode dziewczyny, które kontaktem z piłkarzami pochwaliły się na Snap Chacie. Mimo, iż na tej aplikacji bardzo szybko znikają wszelkie nagrania oraz zdjęcia to wystarczyło tyle, by o całej sprawie usłyszał świat.

 

Dziewczyny nie przypuszczały, że ich nagrania ujrzą światło dzienne. Jak same przyznały nie chciały, aby piłkarze mieli kłopoty. „Nie chciałyśmy wpakować ich w kłopoty. Czy znaliśmy się wcześniej? Byliśmy w kontakcie od kilku dni” – powiedziała jedna z dziewczyn, do której dotarł portal DV.

 

W związku z zachowaniem dwóch piłkarzy zostali oni wyrzuceni ze zgrupowania reprezentacji. Powodem jest złamanie przez nich protokołu medycznego UEFA. Według niego gracze powinni być odseparowani od świata zewnętrznego.

 

Gdyby okazało się, że dwóch młodych piłkarzy zaraziło się koronawirusem to całej reprezentacji Anglii groziłby walkower w najbliższym meczu z Danią.

 

Pikanterii tego skandalu dodaje fakt, iż 20-letni Phil Foden od wielu lat jest w związku z Rebeccą Cooke, z którą ma dwuletniego syna.

 

Źródło: The Sun, TVP Info

Foto: Twitter/ Mason Greenwood

Komentarze

Komentarze