-5.8 C
Warszawa
czwartek, 30 listopada, 2023

Skandaliczna wypowiedź gwiazdy UFC na temat Adolfa Hitlera

Zobacz koniecznie

Gwiazda UFC wagi piórkowej Ryan Hall udzielił bardzo kontrowersyjnego wywiadu. Amerykanin stwierdził, że świat powinien przyjąć przeprosiny od ducha Adolfa Hitlera.

 

Podczas You Tubowego wywiadu dla kanału Lex Friedman Ryan Hall wypowiedział wyjątkowo kontrowersyjne zdania. Chciał, aby przeprowadzający z nim wywiad you tuber postawił się w hipotetycznej sytuacji, w której duch Adolfa Hitlera pojawia się na ziemi i mówi: „O mój Boże, chłopaki, tak mi przykro, wiem, że to co zrobiłem jest złe, chciałbym przeprosić i zacząć to naprawiać”.

 

„Mam nadzieję, że gdyby pojawił się tutaj, powiedzielibyśmy: Nie podoba mi się to, co zrobiłeś i nie lubię ciebie, ale jednocześnie cieszę się, że próbujesz to naprawić. To dobrze, że idziesz w pozytywnym kierunku, nawet jeśli nie możesz tego naprawić” – powiedział Hall.

 

Zawodnik UFC twierdził, że takie niewybaczanie nie zachęca ludzi do robienia czegokolwiek innego niż dalsze krzywdzenie. Przyznał on, że Adolf Hitler jest jednym z największych potworów na świecie i dokonał okropnych rzeczy, ale według niego zrobił też trochę dobrego. Zaznaczył również w swojej wypowiedzi, ze przecież wielcy ludzie dla świata nie robili tylko dobrych rzeczy, a zdarzało im się również te złe.

 

Wypowiedź zawodnika UFC wywołała wiele kontrowersji w światowych mediach.

 

Źródło: The Sun

Foto: You Tube/ Lex Fridman (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze