-3.8 C
Warszawa
sobota, 9 grudnia, 2023

SZOKUJĄCE informacje! WHO wyznaje PRAWDĘ na temat koronawirusa!

Zobacz koniecznie

Jak wiadomo od wielu miesięcy cały świat zmaga się z epidemią koronawirusa. Jeszcze nie tak dawno Nowa Zelandia chwaliła się pokonaniem groźnego wirusa. Dzisiaj w dalszym ciągu Nowozelandczycy muszą na siebie uważać. Spory problem z koronawirusem miały ostatnio Stany Zjednoczone, czy Brazylia. Liczba zakażeń rośnie również w Polsce. Ostatnio WHO postanowiło wyznać prawdę na temat COVID-19. To może szokować!

Jak się okazuje według statystyk na całym świecie na COVID-19 zmarło ponad 870 tysięcy osób. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) powiedziała jednak coś co może nas mocno zaniepokoić. Przyznali bowiem, że statystyki to statystyki, więc nie są one pełne dlatego ofiar jest zapewne o wiele więcej. Mogło tak się stać głównie przez to, że choroba nie została rozpoznana, czy zgłoszona.

Liczba osób, które zmarły z powodu koronawirusa codziennie rośnie. Nie ma dnia, by liczba osób zmarłych na COVID-19 wynosiła zero osób.

Wiemy na pewno – i jest to całkowicie jasne – że było dotychczas więcej zgonów na COVID-19, niż wynika to z danych. Zgony, o których nie wiemy, wynikają prawdopodobnie stąd, że choroba albo nie została rozpoznana, albo nie została zgłoszona.

-powiedział dr Bruce Aylward, który jest starszym doradcą Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Wypowiedź ta miała miejsce podczas oficjalnej konferencji, która odbyła się w piątek i została zacytowana m.in przez dziennikarzy CNN.

Z kolei epidemiolog ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) – Maria Van Kerkhove jest takiego samego zdania co dr Aylward.

Ważne jest, aby wiedzieć, że w tej chwili liczba zgonów z powodu koronawirusa jest zaniżona.

-powiedziała Maria Van Kerkhove.

Przypomnijmy, że epidemia koronawirusa rozpoczęła się w 2019 roku w Wuhan w Chinach. Na całym świecie stwierdzono 26,5 milionów przypadków zakażeń.

 

 

Źródło: o2.pl

Foto: Pixabay.com

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze