27.1 C
Warszawa
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Szokujące sceny w jednej z polskich szkół! Tego dopuściły się uczennice… [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Niestety mamy do czynienia z kolejnym przypadkiem skandalicznego zachowania młodych ludzi w jednej z polskich szkół i niestety znów sprawa dotyczy przedstawicielek płci pięknej. W sieci pojawiło się nagranie ukazujące do jak brutalnych zachowań zdolne są dziewczyny, a co również bulwersujące, dookoła grupa innych młodych ludzi zachowuje się w sposób, który zapewne w opinii wielu nie zasługuje na żadne słowa usprawiedliwiania. Materiał ten jest dla sporego grona internautów wstrząsający i może być nieodpowiedni dla szczególnie wrażliwych czytelników.

 

Wszystko rozegrało się na terenie jednej ze szkół w Częstochowie. Na nagranym z ukrycia filmie, który trafił do internetu widzimy bójkę dwóch dziewczyn, a zarazem brak reakcji któregokolwiek ze zgromadzonych dookoła uczniów i uczennic. Dodatkowo w trakcie bijatyki dziewcząt padają wstrząsające dla wielu słowa.

 

Jedna z uczestniczek bójki grozi drugiej, każąc jej przy tym przepraszać za to, że… żyje i używa przy tym wulgarnego słownictwa. Według wiadomości przekazanych przez Polsat News sprawą zajęła się policja i urzędnicy miejscy. W związku z zaistniałą sytuacją, na Facebooku pojawiło się oświadczenie samorządu uczniowskiego funkcjonującego w tej właśnie szkole.

 

https://www.facebook.com/ZeromTv/posts/3525208747500698

 

https://www.facebook.com/miejska.info/videos/422878852010581/

 

 

Źródło: Polsat News ; o2.pl ; Facebook/@ZeromTv ; Facebook/@miejska.info

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze