Szokujące sceny w jednej z polskich szkół! Tego dopuściły się uczennice… [WIDEO]

Niestety mamy do czynienia z kolejnym przypadkiem skandalicznego zachowania młodych ludzi w jednej z polskich szkół i niestety znów sprawa dotyczy przedstawicielek płci pięknej. W sieci pojawiło się nagranie ukazujące do jak brutalnych zachowań zdolne są dziewczyny, a co również bulwersujące, dookoła grupa innych młodych ludzi zachowuje się w sposób, który zapewne w opinii wielu nie zasługuje na żadne słowa usprawiedliwiania. Materiał ten jest dla sporego grona internautów wstrząsający i może być nieodpowiedni dla szczególnie wrażliwych czytelników.

 

Wszystko rozegrało się na terenie jednej ze szkół w Częstochowie. Na nagranym z ukrycia filmie, który trafił do internetu widzimy bójkę dwóch dziewczyn, a zarazem brak reakcji któregokolwiek ze zgromadzonych dookoła uczniów i uczennic. Dodatkowo w trakcie bijatyki dziewcząt padają wstrząsające dla wielu słowa.

 

Jedna z uczestniczek bójki grozi drugiej, każąc jej przy tym przepraszać za to, że… żyje i używa przy tym wulgarnego słownictwa. Według wiadomości przekazanych przez Polsat News sprawą zajęła się policja i urzędnicy miejscy. W związku z zaistniałą sytuacją, na Facebooku pojawiło się oświadczenie samorządu uczniowskiego funkcjonującego w tej właśnie szkole.

 

Samorząd uczniowski ZSTiO im. S. Żeromskiego w Częstochowie kategorycznie potępia zachowanie uczennic naszej szkoły,…

Opublikowany przez Żerom TV Czwartek, 17 września 2020

 

Częstochowa | Bójka przed szkołą

CZĘSTOCHOWA PRZYKRE…Materiał nadesłał nam nasz czytelnik z sugestią, że warto sprawę nagłośnić, gdyż ''dwie dziewczyny się biją, a nikt nie reaguje.'' Nagranie otrzymał ''pocztą pantoflową''. ▪ Postanowiliśmy opublikować materiał, by pokazać jaka znieczulica panuje wśród młodych ludzi. Jedni przechodzą, inni nagrywają. W tle słychać śmiechy. Ktoś przybija piątkę agresorce, kolejny mówi ''ja się nie wpierd..am'', następny dopowiada ''ja też nie''. Otóż droga młodzieży, właśnie w takich sytuacjach należy reagować, a pisząc bardziej dosadnie, trzeba się wpierd..ać! ▪ Do sytuacji doszło przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie. Mamy pytanie do wszystkich świadków tego zdarzenia: CZY NAPRAWDĘ NIKT Z WAS NIE MÓGŁ ZAREAGOWAĆ???

Opublikowany przez Miejska Wtorek, 15 września 2020

 

 

Źródło: Polsat News ; o2.pl ; Facebook/@ZeromTv ; Facebook/@miejska.info

 

Komentarze

Komentarze