20.4 C
Warszawa
poniedziałek, 17 maja, 2021

SZOKUJĄCE zachowanie Polaka za granicą! NIE zgadniesz co zrobił (WIDEO)

Przeczytaj koniecznie

Takiego nagrania chyba jeszcze nie widzieliście. Nie zgadniecie co Polak wyrabiał za granicą. Sprawą obecnie zajęła się już policja. Zobaczcie jednak, co dokładnie się wydarzyło!

W Internecie pojawiło się nagranie, które mocno zszokowało internautów. Okazuje się, że Polak przebywający we Francji odważył się na szokujący krok.

Na nagraniu widać jak mężczyzna bez żadnych zabezpieczeń wspinał się na 210-metrową wieżę. Co ciekawe budynek ten jest drugi co do wysokości budynkiem we Paryżu.

Od razu interweniowała policja. Turysta, który okazał się Polakiem został aresztowany. Do całego szokującego zdarzenia doszło w piątek.

Kiedy wyszłam ze stacji metra, zobaczyłam strażaków, policję. Myślałam, że dzieje się coś poważnego (…) Ponieważ wszyscy mieli głowy uniesione w górę, więc i ja podniosłam wzrok. Zobaczyłam mężczyznę w białej koszulce, wspinającego się na wieżowiec gołymi rękami, bez liny i żadnych zabezpieczeń.

-powiedziała jedna z mieszkanek stolicy Francji.

Jego zachowanie mogła oglądać spora ilość turystów. Część nawet filmowała całe zdarzenie. Film z wyczynu Polaka można zobaczyć tutaj:

 

Źródło: pikio.pl, Twitter.com

Foto: zrzut ekranu/Twitter.com

Czytaj więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Najnowsze