16.6 C
Warszawa
czwartek, 26 maja, 2022

Ten film wywołuje emocje! Ukazali co dzieje się w USA przy szczególnej muzyce [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Wśród wielu wydarzeń, które na przełomie ostatnich miesięcy i lat wywoływały spore emocje oraz niepokój wśród społeczeństw w różnych częściach globu, zwracając przy tym uwagę mediów, sporo miejsca zajęły również pożary, które w okresie letnim rozprzestrzeniają się i niszczą duże tereny leśne w różnych zakątkach naszej planety. W ostatnich dniach sporo wyrzeczeń, wysiłku i odwagi wymaga także walka z tym żywiołem w Stanach Zjednoczonych. Nagrania ukazujące widok jaki panuje w rejonie San Francisco na zachodnim wybrzeżu USA wywołują sporo emocji. Ostatnio w internecie jeden z tego typu materiałów filmowych zwrócił szczególną uwagę.

 

Film ten został udostępniony m.in. przez znany wśród wielu polskich użytkowników portalu Facebook profil „KiKŚ- Konflikty i katastrofy światowe”, którego administrator informuje ludzi o katastrofach, tragediach i innych wydarzeniach budzących spore emocje w kraju i na świecie.

 

Więcej na temat pożarów w USA pisaliśmy także TUTAJ: Ogień dokonał wielkiego zniszczenia i uwięził setki ludzi. To nagranie przypomina armagedon [WIDEO]

 

Wspomniany film, który mogą Państwo obejrzeć poniżej jest oparty o nagrania udostępnione na kanale DoctorSbaitso na platformie YouTube. W tej wersji, jak podaje KiKŚ usłyszymy dodatkowo dodaną przez użytkownika Terrrythetunder muzykę z filmu Blade Runner 2049. Takie połączenie i finalny efekt naprawdę robią wrażenie.

 

Zobaczcie sami!

 

 

 

Źródło: Facebook/@konfliktyPL ; YouTube/DoctorSbaisto

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze