WHO o koronawirusie! Padły PRZERAŻAJĄCE słowa!

Wszystko zaczęło się od Wuhan, gdzie pojawiało się coraz to więcej zakażeń COVID-19. Później koronawirus rozprzestrzenił się na całą Europę, teraz pojawił się już praktycznie w każdym zakątku świata i raczej nic nie wskazuje na to, aby liczba zakażeń miała maleć. Ostatnio Światowa Organizacja Zdrowia po raz kolejny wypowiedziała się na temat COVID-19. Niestety te słowa nie są pozytywne.

Michael Ryan, który jest dyrektorem ds. sytuacji alarmowych w WHO w Genewie wypowiedział się ostatnio na temat groźnego wirusa.

Konieczne jest rygorystyczne przestrzeganie wszelkich środków ostrożności w walce z wirusem SARS-CoV-2, takich jak zasady higieny, noszenie masek, zachowywanie dystansu, przeprowadzanie testów, monitorowanie kontaktów z osobami zakażonymi, czy kwarantanny

-powiedział.

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), koronawirus może przynieść nawet 2 miliony ofiar i najważniejsze jest teraz aby jak najszybciej stworzona została szczepionka.

(…) czy jesteśmy gotowi na działanie na poziomie globalnym, tak by uzyskać kontrolę nad wirusem, a nie dopuścić do tego, by to wirus miał kontrolę nad naszym losem? Jeśli tego nie zrobimy, jeśli nie rozwiniemy naszej współpracy, to obawiam się, że musimy się nastawić na nadejście takich liczb – i niestety możliwie jeszcze większych

-zaznaczył.

Przypomnijmy, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) już nie po raz pierwszy ostrzega świat przed koronawirusem. Całkiem niedawno podczas jednej z konferencji prasowych wyznano bowiem, że liczba osób zakażonych to tylko statystyki, a osób chorych może być nawet i kilka razy więcej. WHO twierdziło bowiem, że liczba zakażonych COVID-19 jest po prostu zaniżona.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE informacje! WHO wyznaje PRAWDĘ na temat koronawirusa!

Jaka jest Wasza opinia na temat wypowiedzi WHO?

 

Źródło: dorzeczy.pl

Foto: Pixabay.com

Komentarze

Komentarze