26.5 C
Warszawa
piątek, 19 lipca, 2024

Wiemy ile zarabiają gwiazdy Fame MMA. Są to ogromne pieniądze

Zobacz koniecznie

You Tube’owy kanał „Dla Pieniędzy” podczas jednego ze swoich programów ujawnił zarobki jakie mają otrzymywać walczący na galach Fame MMA idole młodego pokolenia.

 

Fame MMA jest to polska federacja organizująca gale typu freak fight. Cieszy się ona narastającą popularnością szczególnie wśród młodzieży. Jej marka staje się coraz bardziej znana, co oczywiście przykuwa nowych sponsorów. Poza tym transmitowane walki z tej gali oglądać można w systemie pay per view, co powoduje coraz większe zarobki federacji.

 

Dzięki temu na wysokim poziomie są również honoraria wypłacane dla osób mierzących się w klatce na tych galach. Zarobki te ujawnił kanał na You Tube „Dla Pieniędzy”.

 

Przykładowo Marta Linkiewicz za swoją walkę z Esmeraldą Godlewską, która trwała 47 sekund zarobiła 200 tysięcy złotych. Jest to suma, o której może pomarzyć większość profesjonalnych sportowców.

 

Równie duże pieniądze za swoje starcia zainkasował Marek „Lord Kruszwil” Kruszel. On na walce z Mateuszem „Mini Majkiem” Krzyżanowskim zarobił według kanału „Dla Pieniędzy” 300 tysięcy złotych. Zdecydowanie najwięcej jednak zainkasowała Aniela „Lil Masti” Bogusz, która za starcie z Martą Linkiewicz dostała 450 tysięcy złotych.

 

W ostatnim czasie z powodu pandemii honoraria walczących na Fame MMA trochę spadły, lecz mimo regresu utrzymują się wciąż na wysokim poziomie. Przykładowo Marta Linkiewicz zarobiła 120 tysięcy złotych za swój ostatni pojedynek, a Damian „Stifler” Zduńczyk około 100 tysięcy.

 

Źródło: SportoweFakty

Foto: You Tube/ Fame MMA (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze