Wstrząsające nagranie! Wyrzuciła dzieci przez okno ratując życie [WIDEO]

Zapewne żaden rodzic kochający swe pociechy nie chciałby się nigdy znaleźć w takiej sytuacji, gdy musi podjąć dramatyczną decyzję, aby uratować życie swoich bliskich. Za dużą odwagę, a zarazem spore wyzwanie uznać można to co spotkało pewną kobietę, której czyn stał się popularny w sieci przez nagranie z pewnej akcji ratunkowej.

 

Uwiecznione na nagraniu zdarzenie miało miejsce na terenie Nowosybirska w Rosji. Matka i jej dwoje dzieci zbudzili się, kiedy w zajmowanym przez nich mieszkaniu wybuchł pożar. Kobieta musiała podjąć się dramatycznych działań, aby ocalić dzieci i siebie.

 

25-latka nie była w stanie wraz ze swoimi małymi synami w wieku 3 i 7 lat uciec przez drzwi, więc wychyliła się przez okno i wzywała pomocy. Szybko zareagowali ludzie z sąsiedztwa, którzy rozciągnęli koc i zdecydowali się łapać chłopców. Jak przekazano na łamach „Komsomolskaja Prawda”, kobieta wyrzuciła najpierw jednego, potem drugiego syna przez okno, a następnie sama wydostała się z budynku po linie zrzuconej z piętra wyżej.

 

Świadkowie podziwiają heroizm 25-letniej matki, jednak ona sama przyznaje, że nie pamięta zbytnio tego co się działo i sama nie wie skąd znalazła na tyle odwagi.

 

Według niektórych mediów pożar wywołać miała dwójka chłopców bawiąc się zapalniczką, jednak inni dziennikarze poinformowali, że źródłem ognia mogła być uszkodzona mikrofalówka.

 

 

 

 

Źródło: Komsomolskaja Prawda ; o2.pl ; YouTube/Flurudha News

 

Komentarze

Komentarze