8.9 C
Warszawa
sobota, 23 marca, 2024

Zginęła polska dziennikarka! Zatrzymano kilka osób [FOTO]

Zobacz koniecznie

Niestety doszło do kolejnej tragicznej śmierci w naszym kraju. Tym razem ofiarą okazała się być osoba związana z dziennikarstwem, dlatego sporo osób z tego środowiska jest poruszonych zaistniałą sytuację, a zwłaszcza ci, którzy mieli okazję współpracować z Anną Karbowniczak.

 

Pochodząca z Chodzieży Dziennikarka straciła życie w przeddzień swoich 35. urodzin. Do wstrząsających wydarzeń doszło na terenie województwa wielkopolskiego w czwartek 3 września, około godz. 14. Tragedia wydarzyła się w okolicach miejscowości Brzekiniec, na drodze pomiędzy Budzyniem a Węgrowcem.

 

 

Jak podał portal Naszemiasto.pl, dla którego również pisała Anna Karbowniczak, miała ona na koncie około 16 kilometrów przejechanych rowerem w tym roku. Niestety czwartkowa przejażdżka okazała się być jej ostatnią. Kiedy dziennikarka przemieszczała się na wspomnianej drodze rowerem szosowym, wówczas została potrącona przez samochód w wyniku czego zmarła na miejscu. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia.

 

Miejscowi policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu tragedii i rozpoczęli działania mające na celu ustalić okoliczności wypadku oraz doprowadzić do zatrzymania osób odpowiedzialnych za doprowadzenie do wypadku na drodze między Budzyniem a Węgrowcem.

 

Finalnie policja poinformowała o zarekwirowaniu samochodu Opel Vivaro, który miał brać udział w tragicznym wypadku i który został odnaleziony w gminie Gołańcz, a także zatrzymaniu trzech podejrzanych w tej sprawie. Chodzi tu o kierowcę pojazdu, jego brata oraz osobę będącą dalszym członkiem ich rodziny.

 

Anna Karbowniczak poza portalem Naszemiasto.pl, pracowała też dla „Głosu Wielkopolskiego”, a także regionalnego tygodnika „Chodzieżanin”. Była ona również pasjonatką sportu, co również wiązało się z jej częstymi wyprawami rowerowymi. Jak wspominają jej znajomi na łamach strony Naszemiasto.pl, dziennikarka żartować miała, że połowa życia już za nią, jednak zaznaczała przy tym, że ta druga będzie jeszcze lepsza. Mówiła też, że z perspektywy dwóch kółek, kiedy przemieszcza się rowerem, wówczas okolice Chodzieży wydają się być jeszcze piękniejsze. Niestety życie kobiety zostało przerwane nagle i w tragicznych okolicznościach.

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1675131645976826&id=490196604470342

 

 

Źródło: Facebook/Wielkopolska Policja ; o2.pl ; NaszeMiasto.pl

 

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze