32.3 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Donald i Melania Trump zakażeni. Tak do sytuacji odniósł się polski prezydent

Zobacz koniecznie

Pandemia koronawirusa nadal daje się we znaki na świecie i stanowi zagrożenie, a zarazem wyzwanie dla państw i organizacji międzynarodowych. Jak już potwierdziło się niejednokrotnie przez ostatnie pół roku, zarażenie słynnym już wirusem z chińskiego Wuhan może spotkać nawet popularne osoby ze świata polityki, show-biznesu, sztuki, kultury oraz sportu. O znanych personach, które zaraziły się koronawirusem informowaliśmy również w ostatnich dniach. Dziś media obiegła informacja o kolejnych ważnych ludziach, u których stwierdzono obecność SARS-CoV-2.

 

CZYTAJ TEŻ: Znana gwiazda ma COVID-19! Stan jest POWAŻNY

 

Mowa w tym przypadku o ubiegającym się o reelekcję prezydencie Stanów Zjednoczonych i jego małżonce. Doniesienia o pozytywnym wyniku na obecność koronawirusa u Donalda i Melanii Trump potwierdził sam prezydent USA pisząc o tym za pośrednictwem Twittera. Zapewnił, że jak najszybciej rozpoczęli okres kwarantanny i proces powracania do zdrowia. Para prezydencka przebywa na kwarantannie w domu, jednak mają oni na szczęście czuć się na ten moment dość dobrze i nie mieć wykazywać poważniejszych objawów zachorowania na COVID-19.

 

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1311892190680014849?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1311892190680014849%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.tvp.info%2F50143161%2Fdonald-trump-ma-koronawirusa

 

Do sprawy odniosła się również amerykańska pierwsza dama, pisząc iż tak jak wielu innych mieszkańców Stanów Zjednoczonych, tak również ona i jej mąż są zarażeni w związku z czym musiała odwołać zaplanowane spotkania.

 

Jak już zbyt wielu Amerykanów w tym roku prezydent i ja jesteśmy w domowej kwarantannie po pozytywnych testach na koronawirusa. Czujemy się dobrze, a ja przełożyłam wszystkie najbliższe wydarzenia.

— Przekazała żona amerykańskiego prezydenta za pośrednictwem Twittera.

 

CZYTAJ TEŻ: Kolejny znany polityk zakażony koronawirusem!

 

Z różnych stron świata, od przedstawicieli władz i samych prezydentów różnych państw płyną słowa solidarności i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Donalda i Melanii Trump. Wpis w tej sprawie zamieścił w internecie również prezydent Andrzej Duda.

 

 

 

Źródło: Twitter ; Tvp.info

Fot.: Wikimedia Commons

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze