0.9 C
Warszawa
sobota, 3 grudnia, 2022

Najładniejszy samobój dekady? Jak on to zrobił?! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Choć to w najbliższych dniach na kibiców czeka wiele wrażeń czeka zapewne w związku z meczami reprezentacji Polski, to jednak sympatykom piłki nożnej emocji nie brakowało raczej też w minionym tygodniu, kiedy wielu fanów śledziło to co dzieje się w eliminacjach do europejskich pucharów. W temacie ostatnich meczy rozegranych w ramach rundy play-off nie brakowało raczej sytuacji, przy których kibice mogli złapać się za głowę… zarówno z bardziej radosnych, jak i mniej pozytywnych powodów.

 

Ostatniej rundy eliminacyjnych zmagań do Ligi Mistrzów zapewne zbyt miło nie zapamięta Ioannis Michalidis, czyli jeden z graczy PAOK-u Saloniki. Drużyna ta zmierzyła się 30 września z zespołem FK Krasnodar i po zaciętej walce straciła szanse na występ w kolejnej odsłonie najbardziej prestiżowego klubowego turnieju w Europie.

 

Jeden z goli, które padły w tym dwumeczu był autorstwa Michalidisa, jednak była to bramka samobójcza. To w jaki sposób zawodnik skierował piłkę do własnej bramki było widokiem dosyć niecodziennym. Sytuacja wywołała na tyle duże poruszenie wśród fanów europejskiej piłki, że niektórzy określają to co się wówczas stało jako coś co może śmiało pretendować do miana „samobója roku”.

 

Moment ten można zobaczyć w umieszczonym poniżej skrócie meczu udostępnionym przez użytkownika BolaGR na platformie YouTube.

 

https://youtu.be/Zi1qkFe-_Z0

 

 

 

Źródło: Sport.pl ; YouTube/BolaGR

Fot.: YouTube/BolaGR (zrzut ekranu)

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze