12.3 C
Warszawa
piątek, 17 maja, 2024

Nastąpiła EKSPLOZJA! Ewakuacja ponad dziesięciu miejscowości [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Chwile grozy przeżyli zapewne mieszkańcy miejscowości, które musiały zostać ewakuowane w związku ze sporą eksplozją, o której informują media. W internecie poza komunikatami dotyczącymi tego co się stało, można ujrzeć również zdjęcia i nagrania, na których udokumentowano to dość dramatycznie wyglądające wydarzenie.

 

Mowa tu o tym co wydarzyło się na terytorium Federacji Rosyjskiej. Na terenie składu amunicji znajdującym się w regionie riazańskim. W związku z zagrożeniem jakie stanowił zaistniały pożar, podjęto decyzję o ewakuowaniu mieszkańców ponad dziesięciu pobliskich wiosek.

 

Świadkowie wybuchu twierdzą, że w powietrzu miały znaleźć się odłamki amunicji, a także popiół po tym jak nastąpiła eksplozja. Dla niektórych miało być to pierwsze tego typu doświadczenie w życiu.

 

Domy musieli opuścić ludzie zamieszkujący tereny w promieniu około 5 kilometrów od miejsca, w którym nastąpiła eksplozja. Przyczyną wybuchu w składzie amunicji miał być ogień zaproszony na pobliskim polu. Płomienie przedostały się w dalszej kolejności na tereny wojskowe.

 

Na szczęście w pożarze nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

 

Poniżej zobaczyć można nagranie zarejestrowane przez świadka tej sytuacji.

 

 

https://twitter.com/SVNewsAlerts/status/1313847675649961986

 

Źródło: o2.pl ; Twitter/@SVNewsAlerts

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze