OBRZYDLIWE słowa idolki nastolatek! „Czuję się bardziej Europejką niż Polką”

„Czuję się bardziej Europejką niż Polką” – to słowa znanej w Polsce jak i także w Szwecji piosenkarki, która sławę w Polsce zdobyła już kilka lat temu dzięki anglojęzycznym piosenkom. Wypowiedź ta pozostawia wiele życzenia i do dziś wzbudza wiele kontrowersji. 

Mowa tutaj o Małgorzacie Jamroży znanej głównie jako „Margaret”. Zasłynęła dzięki piosence „Thank You Very Much”, która nagrywana została w Stanach Zjednoczonych. Później stworzyła jeszcze wiele znanych hitów takich jak np „Wasted”, czy „Start a fire.”

Przez kilka lat jej kariery przez cały czas śpiewała utwory tylko w języku angielskim, a jej piosenki bardzo znane były także w Szwecji.

Jak sama wspomniała woli śpiewać w języku angielskim.

Ciężej jest chyba napisać dobrą piosenkę po polsku z dobrym tekstem, który nie jest o „dupie Maryni”, tylko jest o czymś

-powiedziała Margaret w jednym z wywiadów.

Teraz chyba jednak zmieniła zdanie, gdyż nagrała sporo utworów również w języku polskim, które cieszą się niemałą popularnością.

Myślę, że to jest trudniejsze, natomiast ja trochę tupię nogą i się złoszczę na to, bo ja czuję się Polką, ale czuję się też Europejką. W sensie bardziej Europejką niż Polką i się złoszczę kiedy my, Polacy jesteśmy tacy zawzięci i nie chcemy się uczyć tego angielskiego

-dodała w wywiadzie dla portalu Vajbs.pl.

Co sądzicie na temat jej wypowiedzi? Lubicie Margaret? Myślicie, że wciąż uda jej się zrobić światową karierę?

 

Źródło: vajbs.pl, pudelek.pl

Foto: wikimedia.org/ zdjęcia do ponownego wykorzystania

Komentarze

Komentarze