11.4 C
Warszawa
wtorek, 27 września, 2022

PILNE! Słynny piłkarz zakażony koronawirusem! Co z jego występem w nadchodzącym meczu?

Zobacz koniecznie

Choć pandemia trwa już ponad pół roku, to jednak wbrew niektórym poglądom podważającym niebezpieczeństwo lub nawet istnienie koronawirusa, on nadal daje o sobie znać w dobitny sposób. Do myślenia dać mogą bowiem nie tylko dane dotyczące przyrostu liczby osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2, ale także wieści mówiące o kolejnych sławnych osobach, które zostały zarażone, jak również relacje i historie dotyczące przypadków zgonów osób chorujących na COVID-19. Dziś pojawiła się informacja, że zakażony został jeden z najsłynniejszych piłkarzy ostatnich lat, który już jutro miał rozegrać kolejny swój mecz w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA.

 

CZYTAJ TEŻ: Tragedia w życiu znanego piłkarza. Śmierć po zakażeniu koronawirusem

 

Jak podają w dniu dzisiejszym sportowe media, obecność koronawirusa została po przeprowadzonych wśród zawodników badaniach stwierdzona u popularnego CR7, czyli Cristiano Ronaldo, występującym w barwach Juventusu Turyn oraz reprezentacji Portugalii. Doniesienia te potwierdził w wydanym komunikacie Portugalski Związek Piłki Nożnej.

 

CZYTAJ TEŻ: Robert Lewandowski kontuzjowany? Nie zagra z Bośnią i Hercegowiną?

 

W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa, Ronaldo opuścił zgrupowanie reprezentacji, a portugalscy piłkarze będą musieli radzić sobie bez jego obecności podczas jutrzejszego meczu przeciwko Szwecji.

 

 

Źródło: Meczyki.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze