22.2 C
Warszawa
środa, 17 lipca, 2024

PILNE! Śmierć znanego polityka! Był zakażony koronawirusem

Zobacz koniecznie

Nie żyje znany polityk i były senator Prawa i Sprawiedliwości. Niestety jest to kolejna ofiara choroby znanej jako COVID-19. Choć wiele osób zdaje się lekceważyć słynnego już wirusa SARS-CoV-2, a zarazem podważać prawdziwość istnienia pandemii, to jednak wirus ten wciąż daje o sobie znać. Często dzieje się to niestety w Europie oraz naszym kraju w bardzo dobitny sposób.

 

CZYTAJ TEŻ: Ta śmierć wstrząsnęła lokalną społecznością! Zmarł z powodu COVID-19 w młodym wieku…

 

Dziś niestety dotarły wieści o śmierci kolejnej znanej osoby, która niedawno zaraziła się koronawirusem. Mowa tu o Stanisławie Kogucie, czyli byłym senatorze Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Kogut. Polityk urodził się w dniu 29 października 1953 roku w miejscowości Białka Niżna leżącej na terenie województwa małopolskiego. Ukończył on Średnie Studium Zawodowe o profilu mechanicznym, a od 1974 r. pracował w Polskich Kolejach Państwowych. Był on również wieloletnim działaczem NSZZ „Solidarność”.

 

Stanisław Kogut pełnił obowiązki senatora w czasie trwania VI, VII, VIII i IX kadencji polskiego parlamentu. W ramach swoich działań piastował on m.in. funkcję przewodniczącego Komisji Infrastruktury. Był także członkiem Komisji Rodziny, jak również komisji Polityki Senioralnej i Społecznej.

 

Z Prawem i Sprawiedliwością senator Kogut rozstał się po aferze związanej z prokuratorskimi zarzutami dotyczącymi korupcji, które usłyszał on w 2018 roku.

 

Stanisław Kogut zmagał się w ostatnich latach z problemami zdrowotnymi. Kiedy jednak zaraził się koronawirusem walka o zdrowie stała się zbyt ciężka i według medialnych doniesień odszedł on do wieczności.

 

CZYTAJ TEŻ: Tragedia w życiu znanego piłkarza. Śmierć po zakażeniu koronawirusem

 

 

Źródło: Rmf24.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze