29.7 C
Warszawa
poniedziałek, 15 lipca, 2024

PILNE! Stolica kraju zaatakowana?! To już nie tylko Górski Karabach! [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Od niedzielnego poranka wiele osób na świecie z niepokojem spogląda na to jak wygląda sytuacja w regionie Górskiego Karabachu, a zarazem to w jaką stronę i jak bardzo dynamicznie rozwija się konflikt pomiędzy Azerami a Ormianami. Niestety kolejne doniesienia wywołują naprawdę poważne obawy. Coraz więcej sytuacji wskazuje na to, że działania militarne dość szybko zaczęły dotyczyć już nie tylko terytorium podlegającym pod Górski Karabach.

 

CZYTAJ TEŻ: Wojna w Górskim Karabachu zamieni się w „okrutny dżihad”?! Niepokojące doniesienia

 

Według ostatnich informacji przekazywanych przez media i internautów z Armenii publikujących wpisy w mediach społecznościowych, w stronę stolicy Armenii Erywaniu zbliżyć miały się dzisiejszego wieczoru pociski wystrzelone przez siły azerskie. To wskazywałoby na to, że Azerbejdżan posunął się już nie tylko do ostrzału cywilnych osad na spornym terenie Górskiego Karabachu, ale także do dokonywania ataków na budynki w stolicy Armenii.

 

CZYTAJ TEŻ: Atak na autobus cywilny! Kolejne dramatyczne doniesienia [FOTO]

 

Na szczęście nadlatujące pociski według doniesień z ostatnich kilkudziesięciu minut miały zostać zneutralizowane przez należącą do Armenii obronę przeciwlotniczą S-300. W sieci pojawiają się również materiały wideo, na których miał zostać uchwycony pocisk lecący w regionie Erywaniu.

 

CZYTAJ TEŻ: Kapitan reprezentacji rezygnuje! Chce jechać na wojnę…

 

https://twitter.com/SVNewsAlerts/status/1311751859326136325

 

 

Źródło: Pledge Times ; Facebook/Konflikty i Wiadomości Światowe ; Twitter

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze