13 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Pościg w stolicy! Karygodne zachowanie i reakcję policji zarejestrowała kamera [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Do niebezpiecznej sytuacji, którą uwieczniono na udostępnionym niedawno w sieci nagraniu, doszło na jednej ze stołecznych ulic, a dokładniej na warszawskich Bielanach. Jest to niestety kolejny incydent na polskich drogach, który udokumentowano na materiale filmowym. Takie rzeczy warto od czasu do czasu udostępnić i podzielić się z innymi. Choć widok taki może wywoływać negatywne emocje, to jednak może być to swoisty apel o ostrożność i lekcja rozsądku.

 

CZYTAJ TEŻ: To bardzo tragiczne wydarzenie! Ciała Polaków nie zostały początkowo zauważone… [FOTO]

 

W tym przypadku widzimy jak do tragedii doprowadzić miał jeden z kierowców w rejonie jednego z przejść dla pieszych. Kierowca Ferrari 458 Italia dokonał niebezpiecznego manewru wymijając z dość dużą prędkością inny pojazd przy przejściu dla pieszych. Na całe szczęście kobieta, która prowadząc rower weszła na pasy, przechodziła na drugą stronę jezdni na tyle spokojnie i ostrożnie, że nie stało się jej nic złego. Co warte uwagi, przed Ferrari widzimy również dwa inne samochody, których kierowcy wykonują wymijanie w podobny sposób.

 

Moment po przejechaniu Ferrari, w pościg zanim ruszył radiowóz na sygnale, co również zobaczyć możemy na nagraniu. Policja była akurat w pobliżu i po krótkim czasie miała zatrzymać kierującego Ferrari obok stojącej niedaleko remizy strażackiej.

 

Materiał został udostępniony przez kanał Polskie Drogi na platformie YouTube.

 

 

 

Źródło: YouTube/Polskie Drogi ; Metrowarszawa.gazeta.pl ; o2.pl

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze