17.4 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Roman Giertych zabrany karetką na sygnale do szpitala! Co się dzieje? [WIDEO]

Zobacz koniecznie

Informowaliśmy w dniu dzisiejszym na łamach naszego o działaniach przeprowadzonych przez Centralne Biuro Antykorupcyjne, przy okazji których zatrzymani zostali: były minister edukacji, a w ostatnim czasie kojarzony z opozycją mecenas Roman Giertych oraz jeden z najbogatszych ludzi w naszym kraju Ryszard Krauze. Funkcjonariusze przeszukali również miejsca związane z tymi osobami. W trakcie jednej z takowych czynności wydarzyło się coś zaskakującego i niepokojącego, w efekcie czego mecenas Roman Giertych został przetransportowany karetką na sygnale do szpitala.

 

CZYTAJ TEŻ: Znany adwokat oraz popularny miliarder zatrzymani! Pojawiają się komentarze w tej sprawie

 

Kiedy Centralne Biuro Antykorupcyjne przeszukiwało willę w Józefowie należącą do zatrzymanego w dniu dzisiejszym Romana Giertycha, wtedy miało dojść u niego do kłopotów zdrowotnych, wymagających interwencji pogotowia ratunkowego. Mecenas w pewnym momencie miał zemdleć, kiedy funkcjonariusze realizowali swoje działania.

 

Roman Giertych przebywać ma obecnie w szpitalu. Jak przekazała dziennikarzom córka byłego ministra, miał on zasłabnąć, kiedy przebywał w toalecie. Takie są informacje przekazane przez redakcję RMF FM.

 

 

 

 

Źródło: Rmf24.pl ; Twitter/@mdukawczewski ; TVP Info ; YouTube/TVP Info

 

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze